Roztržka mezi bolševiky. Ondráček vzkazuje Babišovi, aby se šel bodnout

Bývalý komunistický poslanec Zdeněk Ondráček (ČTK)

Bývalý komunistický poslanec Zdeněk Ondráček | FOTO: ČTK

Legrační situace nastala mezi soudruhem Zdeňkem Ondráčkem a soudruhem Andrejem Babišem. Bývalý člen pohotovostního pluku VB se bouří proti svému kolegovi z vlády a někdejšímu estébákovi Babišovi. Mlátičkovi se nelíbí, že se estébák na Ukrajině nevyjádřil obdivně k Rusku a jeho okupaci části Ukrajiny. Babišovi, jehož vládu Ondráček, momentálně známý také pod přezdívkou opisovač, věrně podporuje, vzkázal, aby se prý šel bodnout.

Babiš na Ukrajině opatrně řekl, co se děje na východě této země. Tedy, že Ukrajina čelí ruské agresi. A milovník Ruska Ondráček hned reagoval. „Přátelé, já si původně myslel, že tam jel dělat obchody. Zase jsem se spletl a naplno se ukázala ta jeho rozpolcená osobnost, kdy se chce vždy zalíbit tomu, s kým právě mluví. Ptám se, zda si toto myslel i tehdy, když posílal na Krym svého nemocného syna? Jděte se bodnout, pane premiére,“ napsal Ondráček na Facebooku. Babiš přitom neřekl otevřeně, co se na východě Ukrajiny děje. Že tam Rusové okupují část jiného státu a zabíjejí tamní obyvatele.

Je zábavné, jak Ondráčka dráždí jakákoliv zmínka o tom, že by Rusové dělali to, co opravdu dělají. Protože je to právě on, kdo se jezdí na Krym veselit a hrát si na delegaci z ČR, což rozhodně není.

Zajímavé bude sledovat, čím bude muset Babiš svůj ukrajinský prohřešek komunistům odčinit. Pozvou si ho opět na kobereček? Bude muset poslat další státní miliony komunistům sdruženým v organizaci Jaroslava Vodičky? Nebo bude muset do státních podniků napasovat další komunisty?

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu freeczechmedia@gmail.com