Ruska čeká dítě s nevlastním synem. Aby jí neutekl, šla radši na plastiku

Marina pro svého muže podstoupila plastické operace. (IG @marina_balmasheva)

Marina pro svého muže podstoupila plastické operace. | FOTO: IG @marina_balmasheva

Pětatřicetiletá žena se s otcem svého dítěte seznámila, když mu bylo sedm let. Byla totiž jeho nevlastní matkou. Nyní se ovšem mnohé změnilo a jedenadvacetiletý mladík se připravuje na roli otce. Ten jeho zatím stále nechápe, že mu manželka utekla s jeho synem. Marina teď dělá vše pro to, aby její nynější vztah vydržel, informuje britský list Daily Mirror. Včetně návštěvy plastického chirurga.

Zvláštní milostný trojúhelník zaujal na internetu mnoho lidí. Marina totiž měla s nevlastním synem Vladimirem udržovat milenecký vztah už v době, kdy stále hrála spokojenou manželku. Alexej, podvedený muž, dnes tvrdí, že exmanželka jeho syna svedla. „Nestyděli se provozovat sex, když jsem byl doma,“ říká s tím, že nevěru by Marině odpustil, ne však, že mu zahnula s jeho synem.

Marina je s Vladimirem šťastná. (zdroj: Instagram @marina_balmasheva)

Žena, která nyní čeká dítě s nevlastním potomkem, však o soužití s Alexejem hovoří jako o „manželství bez života“, plném předstírání. „Chtěla jsem se vrátit ke svému bývalému? Ne. Cítím k němu vztek a nenávist? Už ne,“ říká Marina, která však svého exmanžela považuje za dobrého člověka a skvělého otce.

Pro svého nového muže je však ochotna obětovat téměř vše. Nejen že se o něj stará, protože Vladimir se teprve staví na vlastní nohy. „Přiznávám, že jsem to já, kdo vydělal na naše první auto, a starám se i o hypotéku,“ říká Marina.

Změna je zřejmá. (Instagram @marina_balmasheva)

Kromě finanční podpory se ovšem pětatřicetiletá Ruska rozhodla i pro návštěvu u plastického chirurga. Mimo jiné jí provedl lifting obličeje a krku, blefaroplastiku a botox na čele. Navíc ještě Marina zhubla. To vše proto, aby jí její milovaný „Vova“ nevyměnil třeba za mladší.

Do budoucna by bývalá nevlastní matka jedenadvacetiletého mladíka chtěla ještě jedno dítě. S výchovou by zřejmě pomohla i Vladimirova matka, také exmanželka Alexeje. „Mám zajímavou zkušenost, protože moje bývalá tchyně byla bývalá tchyně mé současné tchyně,“ říká s úsměvem Marina.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články