Ruská Trikolóra u Klausů

Eric Drooker

Novinář Jaroslav Kmenta uveřejnil zajímavé zjištění (i s obrázkem), které se týká nové strany Václava Klause ml. Jelikož se jedná o opravdu zvláštní „shodu okolností“, přinášíme jeho informace v plném znění.

Sídlo hnutí Trikolóra Václava Klause jr. je uvedeno na adrese: Freyova 82/27, Praha 9. Z katastru nemovitostí vyplývá, že majitelem budovy je firma YUGRA ALLIANCE s.r.o.

Jednatel a vlastník YUGRA ALLIANCE s.r.o. je podle obchodního rejstříku VOLODYA ELIZBARYAN, dat. nar. 25. února 1955, bytem Moskva, Serpuchovskij per. 7-1-69, Ruská federace.

Společnost Yugra Alliance tedy ovládá moskevský byznysmen Volodya Elizbaryan. Ten provozuje v Praze v Karlíně obchod s luxusním italským nábytkem Salon Cardinal.

Připomínám, že Václav Klaus senior měl sídlo své nadace u soudruhů z firmy Interconex. Šlo o Nadační fond Václava Klause, který sídlil v budově Ve Struhách 27, Praha 6.

Spolumajitel Interconexu Igor Střelec je bývalý důstojník komunistické rozvědky v StB a významný obchodní partner mnoha ruských oligarchů s kontakty na Kreml.

A Václav Klaus jr. si zase v celé Praze jako sídlo své strany, která je mmch. proti NATO, neomylně vybere barák, který vlastní oligarcha z Moskvy.

Nechci dělat žádné unáhlené závěry, ale ten vtip na obrázku začíná mít reálné kontury.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]