Rusko vytvořilo dětské hnutí: Putinjugend

Ilustrační foto. (ČTK/Pavlíček Luboš)

Ilustrační foto. | FOTO: ČTK/Pavlíček Luboš

Ruský vládce Vladimir Putin promluvil skrze video k přívržencům nového „hnutí“ dětí a mládeže. Úředníci jeho propagandistického aparátu dovezli ukázkovou jednotku dětí a mládežníků do legendárního sovětského pionýrského tábora Artěk u Jalty. Duma zároveň schválila zákon o státní podpoře pro toto pseudohnutí. Hlasování, které dopadlo jako vždycky skvěle, se odehrálo v den stého výročí založení sovětského Pionýra.

Heslo „Sovětský svaz, náš vzor“, platí v Rusku stále. Proto se také tento stát chová jako největší světový zločinec. Putin ve svém projevu vyzdvihl smysl „Všeruského hnutí dětí a mládeže“, jak se nová organizace oficiálně jmenuje. A jaký je ten smysl? Inu, vlastenectví. Děti se musí od svých nejranějších let učit lásce k Rusku.

()

Vladimir Putin se právě v době, kdy se děti v Artěku sešly k jeho projevu na videu, zrovna klaněl v Íránu ájatolláhu Chameneímu. Ten zdůraznil, že duchovní vazba pravoslavného Ruska a šíitského Íránu je mocnou hradbou proti nebezpečným „klamům Západu“. Podobně zapáleného kamaráda ovšem Putin nenašel v tureckém vůdci Erdoganovi, který ho ponížil jeho vlastní metodou. Erdogan nechal Putina samotného v místnosti čekat před zapnutými kamerami. Frustrovaný car přitom odhalil před celým světem svoji nejistotu. Takže jsme se mohli dívat na Putinovo chování, které jasně vypovídá o tom, že ruský diktátor je zoufalá duševní troska plná mindráků, nenávisti a hlouposti.

Jeho okázalý vztah k ruským dětem je ovšem obzvláště otřesnou ukázkou jeho patologie. Vladimir Putin nechává vraždit na Ukrajině děti při raketových útocích. A jeho armáda navíc ukrajinské děti krade, aby je odvlekla do Ruska. Takových dětí má být zřejmě už 5 tisíc. Putin je tedy vysloveně odborník na dětskou problematiku. Umí je vraždit, umí je unášet, ale také k nim umí vysílat projevy plné lásky a vlastenectví.

Je naprosto stejný jako Adolf Hitler. Organizace Hitlerjugend se naprosto stejně jako nové ruské mládežnické hnutí zaměřovala na vymývání mozků lidí nastupující generace, aby mladí Němci ve jménu vlastenectví pokládali své životy za Vůdce a Vlast. Putin vytvořil smrtící koktejl ve spojení sovětských bludů s bludy nacistickými.

Sovětismus spojený s vyhraněným nacionalismem, který hraničí s nacismem kvůli svým hnusným rituálům, je zdrcujícím ponížením ruského národa. Jenže tento národ si to nechává líbit. Putin obejme své děti z Putinjugend a bez mrknutí oka je pošle na smrt. A ruský národ mu za to poděkuje. Car je vládcem nad životy svých poddaných. Ruské děti v pionýrském táboře na Jaltě jsou jistě šťastné. Rusko je velké a hrdinské. My ale víme, že cara dokáže znejistit samota. Pak mu totiž hrozí, že potká svoji vlastní zrůdnost.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články