Ruský chlapec popisuje život na Marsu, kde prý kdysi žil

repro: timesnownews.com

Borisek, chlapec původem z Marsu. | FOTO: repro: timesnownews.com

V Rusku mají mnoho zvláštností a ačkoliv mají za sebou nepopiratelné úspěchy ve vědě, daří se tam i tajemnu. Rusko je prostě veliké a vejde se tam všechno.

Jedním takovým úkazem je případ Boriska Kiprijanoviče, který vzbudil pozornost svým tvrzením, že kdysi žil na Marsu. Takových lidí se nepochybně vyskytuje víc, ale on musel být ve svém vyprávění zvláště přesvědčivý. Jeho story popisuje web Coolinterestingstuff.com.

Borisek tvrdil, že žil na Marsu předtím, než tam než vypukla válka, po které byl zničen veškerý život na planetě. Pak se znova narodil a to na Zemi.

Kiprijanovič žije ve Volgogradu a od útlého věku přitahoval pozornost jak mimozemských konspiračních teoretiků, které zaujaly jeho podrobné příběhy o Marsu, tak i lékařských profesionálů, protože vykazoval známky pokročilé schopnosti učení.

V roce 2007 se zúčastnil hloubkového rozhovoru v rámci Project Camelot, to mu bylo pouhých 11 let.

V té době ho tazatel popsal jako normální dítě, které „vykazuje všechny známky toho, že se malý chlapec stal teenagerem“. Autor dodal, že Borisek byl „vážný a zdvořilý“ způsobem, který byl pro chlapce toho věku nezvyklý.

V rozhovoru Kiprijanovič popisoval marťanský život a říká, že lidé na Marsu jsou vyšší než dva metry, jejich stárnutí se zastavuje v 35 letech a mohou dýchat oxid uhličitý.

Tvrdil, že jaderná válka zničila většinu civilizace na Marsu a ti, kteří přežili, se přesunuli do podzemí. Proto vědci nikdy neobjevili důkazy o životě na rudé planetě. To zní samozřejmě logicky.

„Ne, nemám strach ze smrti, protože žijeme věčně,“ říká také. „Lidé jako my tam stále žijí. Vypukla mezi nimi jaderná válka. Všechno shořelo. Pouze někteří z nich přežili. Postavili si přístřešky a vytvořili nové zbraně. “

Celé video s rozhovorem trvá více než hodinu a Borisek v něm odpovídá na otázky o svém údajném minulém životě a popisuje sluneční soustavu, jak ji poznal a pamatuje si ji. Jeho matka hovoří o tom, že její syn má geniální schopnosti. K lidem má od dětství hezký vztah a nerad o nich vždycky mluvil špatně. Na Marsu pracoval jako pilot a Zemi navštěvoval. Podle něj měli Marťané úzké vztahy se starověkými Egypťany. Popisuje také, že v soše Velké sfingy v Egyptě je za jejím uchem skryt jakýsi mechanismus, který, když se odemkne, změní život na Zemi. Článek uvádí, že se prý deset let po jeho tvrzení za uchem sfingy odhalilo za jejím uchem „něco podivného“.

Co by to mělo být, jsme se ale nedozvěděli. Život na Zemi se tedy v dohledné době zřejmě moc nezmění.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner