Jako v povolebním štábu Miloše Zemana to včera vypadalo u sochy Koněva v Dejvicích. Dostaveníčko tady měli všichni obdivovatelé Ruska, šiřitelé dezinformací, bolševici, stoupenec  DSSS a další lháři. Z velké části účastníci kopírovali seznam hostů oslavy druhého vítězství Zemana ve volbách. K vidění byl Jovanovič i Rokytka, tentokrát stojící, neležící.

Účastníci dostaveníčka se sprostě utrhovali na odpůrce Koněva, v jednu chvíli došlo i na strkanici, kterou vyřešila policie. Je smutné, že mezi touto „elitou“ byli i poslanci Poslanecké sněmovny Parlamentu. A kdo? Známá jména Volný, Foldyna a nemohl chybět mlátička Ondráček.

Bohužel vystoupil i Ovčáček, který se pochlubil, že pro účast na akci má požehnání od Zemana. Prezident pozdravuje lidi a vysílá svého mluvčího na akci, kde účástníci vášnivě mávají rudými vlajkami se srpem a kladivem, kde se klaní bolševickému vrahovi a kde útočí na spoluobčany.

Je dobře, že strážníci odvedli aktivistu Černohorského, který opět odřezal plachtu zakrývající Koněva. Na policejní stanici ale měli skončit všichni ti rudí fanatici, kteří tam mávali vlajkami se srpem a kladivem. Jasně propagovali vražednou ideologii. A to se asi smí. Pozitivní zprávou je, že se tam těchto lidí sešlo jen 200.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora