Rusofil senátor Doubrava: USA u nás chystají revoluci. Buďte ve střehu!

Senátor Jaroslav Doubrava (disuk.cz)

Senátor Jaroslav Doubrava | FOTO: disuk.cz

Následující řádky jsou jen pro otrlé. Senátor Jaroslav Doubrava (Severočeši.cz, dříve KSČM a ještě předtím KSČ), který se mimo jiné proslavil tím, že jel loni na Rusy okupovaný Krym a tam podle svých slov objevil „Svobodu a šťastné lidi“, vydal ve středu „vážné“ varování. Amerika prý v ČR připravuje revoluci!

„Vidíme, že americká rozvědka kontaktuje české kulturní kruhy, mobilizuje na internetu mladé proti Zemanovi, zasévá mezi občany pravo-levou nenávist, sundavání obrazů prezidenta ve školách, facebookové výzvy proti Zemanovi zakládané v USA z amerických IP adres. Toto má všechny prvky barevné revoluce a všimněte si toho načasování. Za pár dní je tady výročí – čtvrt století od 17. listopadu 1989,“ píše na facebooku před pár dny znovu zvolený senátor za Ústecko Jaroslav Doubrava. Ponechme stranou, že má problémy s počty, ale možná, že čtvrtstoletí je v Rusku 27 let.

Ve svém vyjádření nepřipouští, že by rozhořčení lidí nad chováním Miloše Zemana, Jiřího Ovčáčka a dalších obyvatel Hradu mohlo být opravdové. Jaroslav Doubrava má totiž jasno: „Nevěřte na náhody, žádné neexistují. Až vy mladí půjdete do průvodu, který právě teď v těchto hodinách chystá a plánuje americká ambasáda v Praze ve spolupráci s Literárním klubem (havlistická líheň neskutečných pošahanců) proti Zemanovi, zamyslete se, za čí zájmy těmi svými klíči cinkáte. Abyste neudělali stejnou chybu jako my starší v roce 1989, když jsme vyhnali čerta z východu, abychom si sem následně nakvartýrovali Satana zpoza Atlantiku. Nenechte Američany rozpoutat v Praze druhý násilný Majdan,“ vzpomíná na události z listopadu 1989 dlouholetý člen KSČ a KSČM Doubrava.

senator-doubrava-na-facebooku

A v závěru nezapomíná důrazně varovat ty, kdo by si dovolili sáhnout na Zemana. „Demokracie je ohraničená volební urnou a volebním obdobím. Ten, kdo toto ohraničení nerespektuje (tak, jako se stalo v Kyjevě na Majdanu), není demokrat ale fašista! Upozorněte na to své poslance a politiky, že kdokoliv by chtěl narušit demokratický princip přímo voleného mandátu prezidenta, bude to chápáno jako útok proti lidu se všemi důsledky z toho vyplývajícími. Toto je varování nám všem! Buďte ve střehu, Američané a především Židé-Sionisté (velvyslanec USA Andrew Schapiro) a jejich přisluhovači (jakým byl mj. Havel) jdou naší demokracii tvrdě po krku, právě teď v těchto hodinách,“ uzavírá své varování senátor Doubrava.

A o koho vlastně jde? Dnes osmašedesátiletý vystudovaný elektrikář Jaroslav Doubrava působí téměř 40 let ve státem placených funkcích. Od roku 1978 do roku 2010 byl tajemníkem a následně starostou severočeské obce Telnice. Post senátora zastával v letech 1998–2004, 2010-2016 a nyní obhájil mandát pro volební období 2016–2022. V roce 2014 se navíc dostal do krajského zastupitelstva Ústeckého kraje. Členem KSČ byl od roku 1967 do roku 1990, členem nástupnické KSČM pak v letech 1990–2010. Od roku 2010 reprezentuje hnutí Severočeši.cz.

Jaroslav Doubrava je známou figurou nejen na severu Čech. Ukrajinská vláda ho označila za nežádoucí osobu poté, co se zúčastnil jako pozorovatel nezákonných voleb na anektovaném Krymu. Ruskou anexi části ukrajinského území dlouhodobě obhajuje. Od jeho cesty na Krym se však Senát Parlamentu ČR distancoval.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner