Rusové neztrácejí smysl pro humor. Chtějí v Číně nahradit americké zboží

youtube

Zatímco obliba prezidenta Putina už klesla na 39 procent, tedy za rok o 20 procent, rozhodně neklesá ruský optimismus. Zřejmě se živí z nějakých tajemných pravoslavně sovětských zdrojů.

Teď jsme se na ruském Sputniku (8. 10.) mohli dočíst: „Rusko je v podmínkách obchodní války mezi Spojenými státy a Čínou připraveno nahradit snižující se nabídku amerického zboží na trhu ČLR, informuje o tom tisková služba Ministerstva pro hospodářský rozvoj RF po jednání ministra hospodářského rozvoje Maxima Oreškina s čínským ministrem obchodu Čung Šan.
Podle tiskové služby ministerstva ministři v Pekingu během rozhovorů projednali možnosti růstu vzájemného obchodu a investice a také spolupráci v rámci Světové obchodní organizace. „Ruská strana vyjádřila svou připravenost kompenzovat snižující se nabídku amerického zboží na čínském trhu,“ uvádí se ve zprávě.

Pod zprávou se samozřejmě rozpoutala debata skeptických rusofobů a vlastenců (citujeme bez úpravy): „Trump prostě ty dva spojí! Ať už chtějí, nebo ne.“ „Po ruskych lecich, whisky a autech se jen zaprasi!“ „Vynikající tah na šachovnici globální politiky pro Rusko.“ „A co tam bude Rusko vyvážet? Tak možná bídu, té mají dost.“ „Dobrý obchodník prodá i bídu! Mám rád kritiky Ruska, kteří tam nebyli, jsou to obyčejný hlupáci a nevidí si na špičku nosu.“ „Od USA se zrejme jedna o Iphony, goga golu,,hmaburgry, ktere stejne ukradli rusum. Takze Rusko tohle hrave nahradi!“

Tak uvidíme, co Rusové vyvezou do Říše středu jako náhradu za goga golu a hmaburgry.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republikce.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner
Doporučujeme