Samozvaný a primitivní antizemanismus prožívá své hvězdné chvíle

foto: ČT, koláž: SF ()

Údajný pozdní příjezd prezidentů Zemana a Klause se stal předmětem spekulací novinářské stoky. Pravdou přitom je, že za tento drobný incident nese odpovědnost pražská kavárna a její ztroskotanci, americký velvyslanec Shapiro, skupina zločinců z Pasy Riot, Ztohoven a časopis 100+1 zahraničních zajímavostí, lokální počasí sledující letadlo s prezidenty po celé trase a Kalousek.

Všechno ostatně už dávno srozumitelně vyjádřilo objektivní Radio Jerevan (Společenství nezávislých států), které přineslo vyjádření: „Zpráva o zpoždění je v zásadě pravdivá a okamžik příjezdu je zmíněn relativně přesně. Problém je pouze v tom, že zatímco delegace byla na místě včas, pohřeb začal dřív.“ Ještě čekáme na vyjádření ministra zahraničí Ruské federace Lavrova, ale je jasné, že bude mít zase pravdu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]