Vánoční poselství prezidenta republiky

(ČT24)

FOTO: ČT24

Blbá nálada je za námi. Máme se skvěle. A je to zásluha hlavně ministra financí (to neřekl, ale vyplynulo to). Za většinu věcí, které se nedaří, můžou ekoteroristi blokující stavby dálnic a solární baroni vycucávající státní rozpočet. Kromě solárních baronů státní rozpočet ještě hrozně vycucávají dlouhodobě nepracující spoluobčané parazitující na dávkách. Pokud to nevíte, tak Miloš je hrdina, protože nás zachránil před pádem vlády v době krize kolem reorganizace policie.

Z bezobsažného komentáře ke krajským volbám si lze vzít pouze ponaučení, že Miloš je nejlepší ze všech, protože zvládl projet křížem krážem všechny kraje, aby občany oblažil možností osobního setkání se svou maličkostí. Z brexitu, který zavinilo neschopné a byrokratické vedení EU, které nedokáže chránit vnější hranice, je pan prezident prý smutný. Ve vánočním poselství pochopitelně nesmí chybět Čína. Bez Číny nejsou žádné svátky v ČR kompletní.

[ctete-foto]91552[/ctete-foto]

Ve vánočním poselství nesmí chybět ani pasáž věnovaná těžko slučitelným muslimským migrantům a zdůraznění toho, jak nepřípustné by bylo přijmout jich 6200. Ve vánočním poselství českého prezidenta bohužel nemůže chybět ani zmínka o pornoherci, který by chtěl cenzurovat internet. (Pokud jste se na projev dívali a v tuhle chvíli se vám ještě nechtělo brečet či zvracet, tak vám závidím.)

Na internetu prostě může psát, kdo chce, co chce. Pravda je mrtvá. Na závěr je třeba ještě radostně okomentovat výsledek amerických prezidentských voleb, vyčíst novinářům zaujatost a zdůraznit potřebu naslouchat i rozdílným názorům. Potom už jen udělat z poloplné sklenice úplně prázdnou a popřát šťastný nový rok.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články