Sázková kancelář věří Zemanovi. Alžbětu II. dnes o popelníček nepožádá

ATEO

Královna Zeman | FOTO: ATEO

Sázková kancelář Fortuna je známá smyslem pro humor. Kromě sportovních událostí často vypisuje tzv. speciální sázky, které odhadují pravděpodobnost různých společenských událostí a situací. Naposledy zaujala vypsáním kurzů např. na to, že se Jiří Kajínek stane ministrem spravedlnosti. Tentokrát si vzala na paškál prezidenta Zemana a jeho setkání s britskou královnou Alžbětou II.

Nejméně pravděpodobné  s kurzem 999  je podle kanceláře to, že Zeman neopětuje Jejímu Veličenstvu podání ruky. S kurzem 750 si můžete vsadit na to, že Zeman požádá královnu o popelníček a zapálí si. Z těch méně pravděpodobných lze zmínit ještě to, že český prezident se na setkání dostaví minimálně s patnáctiminutovým zpožděním. Na to si můžete vsadit s kurzem 100.

Jako relativně pravděpodobné vidí to, že Zeman zahájí konverzaci s královnou jako první (kurz 5). Sázková kancelář Zemanovi ale obecně celkem věří  kurz 2 je vypsán na to, že odborníci na etiketu nenajdou na setkání žádné porušení protokolu. Ještě nižší kurz  1,7  je vypsán na to, že se Zeman zeptá královny, jak se dožít devadesáti let.

Jako bonus k těmto speciálním sázkám Fortuna přidává i kurz 2,25 na to, že se Zeman ještě tento rok setká v Bílém domě s prezidentem Spojených států Donaldem Trumpem. I přes poměrně nízký kurz prezident Zeman zatím údajně slíbenou pozvánku od Trumpa neobdržel. Můžeme se jen domnívat, zda k setkání, na které se Zeman očividně velmi těší, vůbec dojde.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner