Schillerová je podle Zemana božský dar, přišla z nebes. Babiš se k ní má modlit

Alena Schillerová (FB Alena Schillerová)

Alena Schillerová | FOTO: FB Alena Schillerová

Miloš Zeman si s Andrejem Babišem udělali v pondělí takový hezký den. Zeman nejprve šel pochválit a podpořit Babiše na jednání vlády o rozpočtu. Řekl, že ho podpoří. Nic jiného mu ostatně nezbývá. Jen chtěl být důležitý. Den potom oba přátelé zakončili společnosu schůzkou v Lánech. Po jednání Babiš přišel s názorem na Kosovo, který zastává Miloš Zeman. Jako by někoho v Evropě zajímalo, co si myslí Babiš a Zeman o Kosovu.

Vrcholem dne bylo bezesporu Zemanovo vyjádření k rozpočtu. Řekl toho mnoho, ale jednoznačným hitem je toto: „Zcela závěrem, málokdy to dělám, ale tady to udělám, milý Andreji, máš skvělou ministryni financí a málo si jí vážíš. To je božský dar, kterého se ti dostalo z nebes, a ty bys měl každý den, vstávaje lehaje se modlit nejen za odborné schopnosti ministryně financí, ale i za její diplomatické umění, které projevila při jednání s jednotlivými ministry. Já vím, že to má těžké, protože je vždycky v oslabení proti těm, kdo chtějí víc a víc peněz, ale svoji roli i tentokrát zvládla skvěle a já bych jí chtěl za to poděkovat,“ řekl Zeman.

Není zcela zřejmé, proč se tak klaní Schillerové a už vůbec není jasné, jak k tomuto svému názoru dospěl. Schillerová dosahuje obrovských schodků v hospodaření státu v době, kdy by měla mít vyrovnaný rozpočet. Pod jejím vedením pokračuje šikana podnikatelů ze strany státu. Tento Zemanův dar z nebes je spolutvůrcem EET, děsivého špiclovacího nástroje, který zničil venkovské hospody a obchody a příští rok položí další obory podnikání.

Alena Schillerová je pro podnikatele opravdový dáreček z nebes.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner