Schillerová zveřejnila playlist svých nejoblíbenějších písniček. Je to romantička

Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) (FB AS)

Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) | FOTO: FB AS

Mezitím, co se Česko potýká s koronavirovou krizí, ministryně financí Alena Schillerová sestavuje playlist svých nejoblíbenějších písniček. Už před třemi dny zveřejnila na svém instagramovém profilu jejich seznam, nyní svým fanouškům vytvořila playlist TOP 20 PÍSNIČEK ALENY SCHILLEROVÉ na Spotify.

Aplikace Spotify, která poskytuje přístup k velkému množství hudebních žánrů i skladeb od nejrůznějších interpretů, se stala velmi oblíbenou nejen mezi mladými lidmi, ale i mezi politiky. Své o tom ví i ministryně financí Alena Schillerová. „Můj výběr TOP 20 písniček už je i na Spotify. Pusťte si!“ napsala Schillerová na svém Instagramu.

Ministryně financí nezklamala. Z českých interpretů nechybí kapela Kryštof a zpěvák Karel Gott s písní Vánoční. Zvláštní pozornost si zaslouží píseň Protože to nevzdám, nahraná k filmu Gump, na které se mimo jiné podílela i influencerka Anna Šulcová, která na sebe upoutala pozornost nejen kvůli tomu, že radila mladým dívkám, aby si nasadily igelitový sáček na hlavu a nezamazaly si tak oblečení make-upem, ale hlavně nedávnou tiktokovou kampaní, která měla podle Úřadu vlády vyvracet dezinformace o očkování proti covidu-19. Na úvodní video Anny Šulcové a Jakuba Gulaba se ale snesla vlna kritiky. Dokonce ještě větší než na playlist Aleny Schillerové.

Obrana před Babišem (FORUM 24)

Schillerová ukázala, že je romantická duše. Mezi její oblíbené zahraniční interprety patří zpěvačka Adele se svou cituplnou písní Someone like you. Nechybí ani Lady Gaga a Bradley Cooper s písní Shallow. Na svůj playlist zařadila i zpěváka The Weekend či pop rockovou kapelu Maroon 5.

Playlist TOP 20 písniček Aleny Schillerové neunikl ani pozornosti jednoho z nejznámějších českých youtuberů Kovyho. Karel Kovář alias Kovy ale playlist upravil podle svých představ. „Tak jsem sestavil výběr, který je dle mého názoru trochu více přiléhavý,“ napsal na Instagramu.

Do playlistu Kovy zařadil písně Andrei, Alena, Už Nevím Komu Věřit i Na Návštěvě Stb. V upraveném playlistu nechybí ani píseň Důchodová či Reforma. Kovy do playlistu zařadil i píseň Money (Peníze), We No Speak Americano (My nemluvíme anglicky), I Dont Know What Im Doing (Nevím, co dělám), Whos Gonna Pay? Whos Gonna Pay? (Kdo to zaplatí? Kdo to zaplatí?).

Alena Schillerová zveřejnila seznam svých oblíbených písniček už před třemi dny, symbolicky na Světový den rádia. „Něco na odlehčení. Dnes je Světový den rádia. Tady je mých TOP 20. Tak co, má to někdo podobně? Mějte fajn víkend, přátelé,“ vzkázala. Jenže moc pozitivních ohlasů nezískala. „Vy byste měla mít nejoblíbenější písničku od Těžkýho Pokondru – Trápí mě dluh,“ napsal jeden z uživatelů. K tomu ani není co dodat.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]