Schwarzenberg o volbě prezidenta a o Putinovi. Sváteční Týdeník FORUM je již v prodeji

Karel Schwarzenberg (ČTK)

Karel Schwarzenberg | FOTO: ČTK

Rozhovor s Karlem Schwarzenbergem o tom, jak hodnotí uplynulých 33 let polistopadového vývoje, rozdělení Československa, ruskou agresi a jak vidí favority prezidentské volby. A také rozhovor s Terezou Brodskou o vztahu s maminkou Janou Brejchovou. Velkou anketu mezi významnými osobnostmi o tom, co se Čechům po 17. listopadu 1989 povedlo a co naopak nezvládli, i to najdete v novém Týdeníku FORUM. Jeho digitální verze je v předstihu v prodeji již nyní ZDE.

Tentokrát totiž Týdeník FORUM vychází již ve středu. V trafikách tedy bude už 16. listopadu, aby spolu s vámi oslavil státní svátek. Redakce týdeníku má totiž za to, že jde o nejvýznamnější svátek české společnosti. Píše o tom v úvodním článku hlavní editorka Johana Hovorková pod titulem Listopad neskončil, Listopad trvá. K tomuto tématu přinášíme i titulní ilustraci našeho kreslíře Štěpána Mareše.

Válku na Ukrajině zachycuje spolupracovník redakce Ray Baseley, který se vypravil na Donbas a připravil odtamtud autentickou reportáž. Amerikanista Jiří Pondělíček přináší analýzu výsledků amerických voleb a zamýšlí se nad tím, proč zažili republikáni historický neúspěch. Trumpismus zůstane, ale je oslabený.

Publicista Petr Volf napsal pro toto vydání Týdeníku FORUM portrét karikaturisty Vladimíra Jiránka, který odešel právě před deseti lety. Zanechal po sobě neuvěřitelně bohatou sbírku kresleného humoru. Článek nese titulek Filosof obrazu a slova. Ve svátečním vydání Týdeníku FORUM najdete ještě mnoho dalších zajímavých článků z kultury a historie.

Tečkou nabídky Týdeníku FORUM je populární komiks Štěpána Mareše DEZOLAND.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články