Schwarzenegger pobavil svým přeřekem. Popletl si svého zetě s jiným slavným hercem

Arnold Schwarzenegger (flickr.com/Gage Skidmore)

Arnold Schwarzenegger | FOTO: flickr.com/Gage Skidmore

Nepříjemná rodinná „nehoda“ se přihodila Arnoldu Schwarzeneggerovi. Při dobročinné akci probíhající na instagramu totiž zaměnil příjmení svého zetě, místo kterého zmínil jiného herce z populárních komiksových Marvel filmů. O vtipném momentu informoval server Page Six.

Chris Pratt je manželem Schwarzeneggerovy dcery Katherine a otcem Terminátorovy vnučky. Když svého tchána pozval na dobročinný telethon, bylo jasné, že Arnold nabídku přijme. To však nečekal, jaký „trapas“ se mu tam podaří. 

Hrdina filmů Strážci Galaxie, Jurský svět či Avengers: Infinity War byl přitom tím, kdo se bál, že představení svého tchána pokazí. „Je to Mister Universe, Terminátor, je to bývalý guvernér Kalifornie, můj tchán, dědeček mé dcery – jedním slovem, raději to nepo*eru, jinak budu ukončen,“ vtipkoval Pratt v přenosu.

Zeť Arnolda Schwarzeneggera Chris Pratt (zdroj: flickr.com/Gage Skidmore)

Poté ovšem pozdravil Arnold: „Ahoj, Chrisi … Evansi. Ne Evansi, omlouvám se. Všechno to pokazím hned od začátku. Chrisi Pratte,“ řekl Schwarzenegger, kterého jeho přeřek evidentně pobavil. „Promiň mi to. Měl bych znát tvé jméno. Jsi můj oblíbený zeť,“ dodala legenda akčních filmů. 

Chris Evans se Schwarzeneggerovi vybavil zřejmě proto, že stejně jako jeho příbuzný účinkuje v populárních Marvel filmech. Zatímco Pratt představuje postavu Starlorda, Evans je známý jako Captain America.

Možná i díky Arnoldovu nechtěně vtipnému výstupu se na dobročinné akci podařilo vybrat 600 tisíc dolarů.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]