Sdílejte, než to zakáže. Toto je dvoumilionové vydání Týdeníku FORUM, které nechtěli tisknout

Týdeník FORUM (archiv)

Týdeník FORUM | FOTO: archiv

Celou anabázi, která provázela vydání Týdeníku FORUM ve dvoumilionovém nákladu, jsme vám popsali v několika článcích. Tiskárny se bály tisknout a my jsme do poslední chvíle nevěděli, zda se věc podaří. Dnes by již číslo mělo být ve dvou milionech domácností v České republice. A zde jej přinášíme v elektronické verzi.

Stahujte a šiřte! Finanční prostředky, které jsme nevyužili pro jinou reklamu na prosazení projektu Týdeníku FORUM, stačily na doručení výtisku do poloviny domácností v Česku, přesně 2 050 000 kusů. Chcete jej ukázat dalším lidem? Tady je celé vydání.

celek_nahled

 

Jestli chcete našemu projektu pomoci, předplaťte si Týdeník FORUM ZDE. Případně je možné přispět na tento transparentní účet: 6018253329/0800

Děkujeme!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]