Šéfkuchař ukázal, jak hostům krade část pizzy, aby si toho nevšimli

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

O tom, co všechno se děje v restaurační kuchyni během přípravy jídel, kolují stovky historek. Některé jsou vtipné, jiné zase děsivé. Hodně často si zákazníci vypráví i o tom, že je kuchař určitě ošidil. Jak ukazuje příspěvek na TikToku, někdy to tak skutečně je.

Na sociální síti předvedl šéfkuchař v pizzerii jednoduchý trik, jímž jde oklamat hladového zákazníka. Fintu jde navíc použít jak v restauraci, tak při rozvozu. Zaměstnanec si zkrátka šikovně uřízne část pizzy a nikdo si toho nevšimne.

Jak ukazuje uživatel TikToku, známý jako Flourboy, je důležité, abyste si dobře vypočítali, jak budete řezat. Začnete tím, že si prostředkem pizzy uděláte řez, který poté dokončíte do trojúhelníku. Velkou část lahodného jídla pak stačí oddělit.

@flourb0y

Alien technology 👽🍕#pizza #pizzahack #fy #fyp #foryourpage #foryou #flourboy

♬ how would they know bad girls club – Chris Gleason

Zbytek pizzy kuchař rozřeže na osm kousků a z nich složí celou porci. Jídlo je sice v průměru menší, než by mělo být, ale méně všímavý zákazník zaplatí za celou pizzu.

Jak se ukázalo v komentářích pod videem, dost lidí nyní zřejmě bude mít zábrany objednat si pizzu domů, a pokud ji dostanou v restauraci, budou velmi pečlivě sledovat její rozměr. „Celý můj život byl lež,“ napsal jeden z uživatelů sociální sítě.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články