Semelová má předvolební video. Voličům nabízí znárodňování a konec NATO

„Jsem váš hlas.“ Rudá Marta, jak je přezdívána komunistická ultras Marta Semelová, zveřejnila své předvolební video. Komunisté ji totiž opět zvolili jako svého lídra v Praze. A co nabízí? Zestátnění některých firem – známé a komunisty oblíbené znárodňování, neboli krádež podniků. Paní učitelka Marta také hlásá vystoupení z NATO. Z lidových témat je to pak například zákonem stanovená povinnost pracovat nebo důstojný život.

Jak dokáží komunisté zařídit důstojný život, už ukázali. Měli na to čtyřicet let. S důstojností to tehdy moc společného nemělo. Semelová ve videu nezapomíná ani na církve. Těm by chtěla revidovat restituce. Další nevýslovná drzost. Církve komunisté okradli, některé členy věznili, některé mučili, některé zabili. Když jim stát po půlstoletí majetek vrací, Semelová by chtěla kontrolovat, jestli jim toho nevrací nějak moc.

Marta Semelová opakovaně dokázala, že je nebezpečná. Není jen humornou figurkou. Zlehčuje zločiny komunistů v 50. letech, obhajuje Gottwalda, okupaci v roce 1968, o vraždě Milady Horákové říká, že byla v pořádku, protože se Horáková přiznala. A tak dále.

Lidem, jako je Semelová, by měli voliči jasně říci, kam patří. Sněmovna Parlamentu ČR to rozhodně není.

Video měla Marta Semelová umístěné na svém FB profilu. Po zveřejnění tohoto článku video smazala, zřejmě kvůli množství reakcí…

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner