Semelová si stěžuje, že komunistům sebral pozici antisystémové strany Babiš

archiv

Marta Semelová | FOTO: archiv

Pokud se na letošních sněmovních volbách dalo najít nějaké pozitivum, byl to nejhorší výsledek komunistické strany v celé její historii. Do sněmovny například znovu neusedla Marta Semelová (KSČM). Semelová si nyní v rozhovoru pro Tiscali.cz postěžovala, že komunistům sebralo úlohu antisystémové strany ANO.

„Bohužel jsme v těchto volbách dostatečně nezdůrazňovali, že jsme antisystémovou stranou, a zdůrazňovali to ti, kteří ve skutečnosti nechtějí změnit systém. Ať už je to pan Babiš, nebo další, protože oni ho chtějí jenom vylepšit a teď je otázka, jestli ho chtějí vylepšit ve prospěch společnosti, lidí, anebo ve prospěch svůj, ale jinak je to otázka systému,“ řekla pro Tiscali.cz Semelová.

Obdivovatelka Stalina a Klementa Gottwalda po skončení poslaneckého mandátu sněmovní půdu úplně opustit nechce. „Počítám s tím, že bych do sněmovny dál chodila na jednání sociálního a školského výboru, což jsou veřejná jednání. Jinak pokračuji jako zastupitelka, předsedkyně klubu na pražském zastupitelstvu a opět v těchto dvou výborech. Vedu centrální školskou sekci ústředního výboru a pracuji jako předsedkyně krajského výboru,“ poodhalila Semelová své plány.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner