Semelovou nezastavila ani rouška. Chceme změnit režim. Chceme socialismus, vzkazuje

repro youtube

Marta Semelová | FOTO: repro youtube

Snad jediným pozitivním dopadem vládních opatření proti šíření koronaviru je, že se nemohly uskutečnit komunistické prvomájové manifestace na náměstích po celé zemi. Akce, při níž je tradičně oslavován někdejší zločinný režim, jehož představitelé mají na svědomí tisíce mrtvých lidí a statisíce zničených životů. Rudá Marta, jak je přezdívána stalinistka Marta Semelová, si však svůj 1. máj ujít nenechala. Vyslala poselství alespoň na videu.

Jedna ze skalních komunistek zcela bez ostychu přiznala, že komunisté chtějí v České republice změnit režim. Prý tady chtějí socialismus. Tak pravila členka strany, která je faktickou součástí vládní koalice, i když neoficiálně. Členka strany, která úkoluje předsedu vlády, estébáka. Jak my se máme. Zarmucující je, že Rudá Marta nezazpívala Internacionálu. Takhle je to audiovizuální dílo poněkud odfláknuté.

Naštěstí je Semelová jen podivnou figurkou, která obhajuje vraždu Milady Horákové a další bolševické zločiny. Volí ji stále méně lidí, stejně jako celou KSČM. Jejím snům o změně režimu, který by jistě doprovázely opět vraždy, monstrózní krádeže a znásilnění celé země, se naštěstí můžeme jen smát. I když jsou teď lidé jako Semelová svým snům nejblíže od revoluce díky soudruhům Zemanovi a Babišovi, nepovede se jim to.

Rudá Marta ve videu téměř pláče nad tím, jak ji na ulicích oslovují nemocní a chudí lidé. Jak asi bylo zdravým, schopným a úspěšným lidem, ze kterých bolševici po roce 1948 udělali v lágrech nemocné a mnohdy i mrtvé?

Dobrá zpráva na závěr. Počet členů KSČM v roce 1990: 756.120. V roce 2000: 120.673. V roce 2010: 61.990. V roce 2018: 34.622. Ta strana vytrvale míří tam, kam patří.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner