Senior požádal kadeřnici, aby ho naučila kulmovat vlasy jeho ženě. Ta už to nezvládá

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Tomu se říká láska až za hrob. Starý manželský pár při sobě drží již desítky let a jejich vztah za tu dlouhou dobu neutrpěl na své intenzitě. Důkazem budiž čin dědečka, který pro svou manželku udělá cokoliv. Informuje o něm The Daily Mirror. 

Milující manžel se stal hitem sociálních sítí poté, co o něm informovala kadeřnice, kterou navštívil. Starší pán z kanadské Alberty se totiž svěřil, že by se chtěl naučit, jak správně natočit vlasy jeho ženě.

„Tento milý pán se dnes přišel naučit, jak své ženě natočit vlasy,” napsala kadeřnice na Facebook. Seniorka už to totiž sama nezvládne, často se při pokusu o nakulmování spálí. 

Kadeřnice byla podle svých slov hrdá, že mohla pomoci. ”Naučili jsme ho, jak dělat objemné lokny na krátkých vlasech, jak chránit její pokožku před spálením, a dokonce jsme ho naučili nanášet jí řasenku,” sdělila.

Reakce na internetu se nesou v jednom duchu – obdivu ke starému pánovi. „Je úžasný! Měla jsem takového manžela. Pravidelně mi natáčel vlasy vzadu, protože jsem byla po operaci ruky a nezvládla jsem to,” píše jedna z uživatelek sociální sítě.

“Úžasný příběh a skvělý manžel, který se tak hluboce stará o potřeby své ženy. Kéž jim oběma Bůh požehná dlouhý, zdravý a šťastný život!,” přidala se další žena.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články