Seniorka napsala o poslanci ANO, že je blb. Zašel k ní si to vyřídit

Ilustrační foto. (Pixabay/ID 7706992)

Ilustrační foto. | FOTO: Pixabay/ID 7706992

Nyní již bývalý poslanec Babišova ANO Petr Venhoda byl pobouřen tím, co o něm na sociálních sítích napsala jedna seniorka, tak to vyřešil rázně. Přišel si to s ní vyřešit domů. 

O případu píše web Neovlivni.cz. Co se stalo, se dalo vyčíst z exposlancových příspěvků na twitteru, které ale nebojsa smazal. Jak známo, to už dneska nikomu moc nepomůže, internet má věčnou paměť.

()

Původní tweet paní zněl: „Petr Venhoda, co to je za vola?! Aha, blb z Profikorupčního hnutí ANO. To budou všichni brečet po vzoru Andrej Babiš? Prchale, ať jim šéfik řekne, že brečí zbytečně, nebo málo.“

Načež politik, stále je zastupitelem (a šéfem klubu ANO) na Praze 3, k paní zamířil domů. Kde se dopídil adresy, se neví.

Neovnivni.cz píše: „‚Urážet lidi po sítích jako nějaká slaboduchá osoba která si kompenzuje mindráky vám jde, ale osobně jste se nezmohla na slovo, že? Hamba na vás,‘ zněl doslovně a včetně pravopisných chyb jeho následný příspěvek na twitteru. I ten už smazal, stejně jako exposlanec zrušil celý svůj účet. Jeho historie je ale – stejně jako všechno na internetu – zaznamenaná. Sama seniorka, která kvůli nežádoucímu zájmu požádala o anonymitu, ale redakce její identitu zná, říká, že nereagovala na exposlancovu návštěvu zcela bleskurychle z důvodu své zdravotní indispozice. Je po mrtvici a dvou plicních emboliích.“

Seniorka uvedla, že jí bude 70 a netušila, že se dožije takového hnusu, jako je tato vláda, a že je z toho s nervy pryč.

Tak snad si pan exposlanec teď najde nějakou novou práci a nebude to v politice nebo sociálních službách. Vznikají stále nové profese, třeba by mohl na vinicích plašit ptactvo a přes zimu sypat chodníky. Pokud možno mlčky.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]