Seniorka nepřežila útok rozzuřených psů, kteří utekli majiteli

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Nemilosrdný útok dvojice psů, kteří utekli svému pánovi, se stal osudný osmdesátileté ženě, která pracovala na své zahradě. Vážná zranění, která seniorce zvířata způsobila, neměla šanci přežít. O tragické události informuje The Daily Mirror.

Dvojici psů nezvládl třiačtyřicetiletý Brit. Zvířata posléze vnikla na zahradu starší ženy. Tam na seniorku zaútočila a způsobila jí vážná zranění. Přivolaní záchranáři bojovali o její život, ale jejich snaha byla marná.

Eric Drooker

Majitel psů byl zatčen a je vyšetřován. Podle policie ve West Midlands bude i nadále ve vazbě kvůli výslechu. Stále není jasné, jak se rozzuřená zvířata na zahradu nic netušící ženy dostala.

„Byli jsme upozorněni na starší ženu s vážnými zraněními. Navzdory největšímu úsilí záchranných služeb byla brzy po příjezdu konstatována smrt,” stojí v policejním prohlášení.

Incident připomíná smutnou událost, která se odehrála na pražském Petříně. Tam ve čtvrtek napadl pes čtyřletého chlapce a způsobil mu mnohočetná zranění, kvůli nimž musel být po operaci uveden do umělého spánku. 

Majitel psa bezprostředně po incidentu utekl, ale po medializaci případu se přihlásil na policii.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články