Sex, marihuana a pivo. Prezident Zeman jede bomby!

ceskatelevize.cz

Zeman v době, kdy byl na politickém výsluní poprvé | FOTO: ceskatelevize.cz

Prezident Miloš Zeman dnes promluvil před studenty Střední průmyslové školy v Hranicích na Přerovsku. Když už byl mezi mládeží, neostýchal se o odpověděl zpříma i na velmi delikátní dotazy. Jeden mladík se ho například zeptal, v kolika letech měl první dívku. A prezident zavzpomínal, jak se v 17 letech léčil v lázních se srdeční vadou. „Tuto vadu jsem léčil sexuálním stykem,“ uvedl Zeman, který následně přidal i své zkušenosti s marihuanou, jež se prý odehrály před 40 lety.

„Pustil jsem si k tomu dlouhohrající desku, ale marihuana na mě nezapůsobila ani negativně, ani pozitivně. Ani jsem nezvracel, ani jsem nebyl v rauši, “ řekl a dodal, že mu jeho žena nedávno dala marihuanovou tresť na bolavý palec, ale vůbec to nepomohlo. V nedávném průvodu Milion Marihuana March 2016 jsme sice prezidenta neviděli, ale nezdá se, že by měl k drogám, ať už legálním či nelegálním, záporný vztah. Vzpomeňme na jeho proslulý výrok z roku 2013 o tom, že když začnou „děti kouřit ve 27 letech, je to pak zcela bez rizika“. Tento bonmot pronesl při příležitosti návštěvy kutnohorské tabákové firmy Philip Morris.

Závěrem dnešní návštěvy ve škole Zeman přiznal i to, že se zdvořilosti „občas ochutná i nějaké regionální pivo“. Jistě, víme, že prezident má mezi alkoholovými nápoji zcela jiné favority.

Je dobře, že prezident mluví s mládeží a že se studenti mohou ptát podle sebe, a nikoli dle předem připravených vytištěných lístečků. A taky je dobře, že se Zeman více otevřel a všem škarohlídům, kteří si dosud možná jen mysleli, že je český prezident, na rozdíl od amerického, asexuální bytost, dnes totálně vytřel zrak. Sex, drogy a alkohol, to funguje. Mnohem lépe než uprchlíci, kteří tady nota bene ani vůbec nejsou. Jen tak dál! Na volební vítězství je skvěle našlápnuto.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner