Seznamovací “expert” radí mužům, aby si nezačínali se svobodnými matkami. Jsi odpad, píší mu lidé

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

V době moderních technologií se mnoho lidí stává experty na věci, kterým ve skutečnosti ani nerozumí. Příkladem může být například muž, který se považuje za seznamovacího experta a na TikToku radí, jak získat ideální partnerku. Někdy jsou ovšem jeho rady přinejmenším zvláštní.

V jednom ze svých videí se například samozvaný odborník s nickem @Realtalkmiami vyjádřil na téma “randění se ženami, které mají dítě”. Podle tiktokera je zcela vyloučené, aby byl muž s takovou ženou šťastný.

Důvody jsou údajně hned tři. “Jednoduše řečeno, nikdy nebudete na prvním místě, tam bude vždy dítě. To je v pořádku, tak by to mělo být, ale pochopte, pro vás zůstne vždy až “zadní sedadlo”,” vysvětluje pseudo expert.

@realtalkmiami

#datingexpert #datingtips #relationshipadvice #relationship #datingcoach #lifestyle #datinghack #datingtipsformen #relationshipgoals

♬ original sound – CEO & Myron

„Zadruhé, není to tvé dítě, takže ho nemůžeš vychovávat. Navíc ti ho může kdykoli odebrat, pokud se rozejdete, a máte na něj nulové právo,” tvrdí uživatel sociální sítě. 

Jako třetí důvod uvádí odpovědnost, kterou bude muž nést místo skutečného otce. „Chlapi, svobodné maminky pouze pro rekreační účely. Chraňte sebe a svou peněženku. Mír,“ ukončuje svůj příspěvek.

Reakce diváků však nebyli tak vřelé, jak asi @Realtalkmiami čekal. „Pouze k rekreačnímu využití!? Jste odpad. Pokud takto mluvíte na veřejné platformě, děsí mě, když si pomyslím, co děláte v soukromí,“ napsal jeden.

“To je legrace, že? Řekněte mi, že je to legrace. Nevěřím, že by mohli existovat muži, kteří by tohle mysleli vážně,“ dodal další.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články