Simpsonovi možná čekají poslední dvě sezony, prozradili tvůrci

Simpsonovi (pixy.org)

Simpsonovi | FOTO: pixy.org

Animovaný seriál o žluté rodině se zřejmě pozvolna blíží ke svému finále. Podle Ala Jeana, scénáristy Simpsonových, je možné, že dvě série, které jsou v plánu k natočení, budou posledními. Překvapivou zprávu přinesl deník The Daily Mirror.

Zda se skutečně stane díl 757 tím posledním, který fanoušci animovaného kultu uvidí, zatím není jasné. Tato varianta je ovšem ve hře. Nyní mají Simpsonovi za sebou 32 sezon a neuvěřitelných 700 dílů.

Tvůrci ovšem netuší, jak dlouho ještě dokáží nejdelší americký animovaný seriál udržet při životě. „Budeme určitě dělat díl 757,” řekl Jean pro magazín Variety. „Neřekl bych, že to je konec, ale nevím, jak dlouho ještě můžeme pokračovat,“ dodal.

Později se ovšem na svém twitterovém účtu vyjádřil mnohem pozitivněji. “700 za námi, 700 před námi,” napsal scénárista Simpsonových na sociální síť.

Tak jako tak, otec seriálu Matt Groening slíbil divákům, že nadcházející dvě sezóny budou plné velkých překvapení „Homer ztratí vlasy, Milhouse dostane kontaktní čočky a Bart bude po třicáté třetí oslavovat své desáté narozeniny,” uvedl.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články