Sinead O’Connor se na rok odmlčí. Chce se zbavit drog a dlouhodobého traumatu

Eric Drooker

Populární irská zpěvačka oznámila, že se na hodlá na rok přesunout do ústraní. Podle Sinead O’Connor je nejvyšší čas se zbavit traumat, která prožívá posledních šest let a zároveň chce skoncovat s užíváním drog, jimž propadla. Fanoušci si tak musí na vystoupení světoznámé umělkyně počkat až do roku 2022, kdy se předpokládá její návrat na pódia.

Zpěvačka oznámila svůj úmysl pod svou islámskou přezdívkou Shuhanda Sadaqat na Twitteru. Jak upozorňuje deník The Sun, právě účet na sociální síti pod svým druhým jménem, používá ke komunikaci se svými fanoušky. 

„Zpráva pro lidi, kteří mají vstupenky na vystoupení pro příští rok: odkládají se na rok 2022, abych mohla nastoupit do jednoročního programu léčby traumatu a závislostí,” napsala Sinead na sociální síť. “Měla jsem velmi traumatických šest let a letošní rok byl jejich koncem, ale nyní začíná znovuzrození,“ dodala.

Interpretka slavného hitu od Prince, Nothing Compares 2 U, současně přiznala, že po 34 letech, v jejichž průběhu byla závislá na marihuaně, sáhla i po jiných drogách. „Letos jsem ztratila někoho milovaného. Zasáhlo mě to tak, že jsem si na krátkou dobu udělala závislost na jiné droze, než je tráva,” napsala Sinead na Twitter.

„Vyrostla jsem se spoustou traumat a zažila týrání. Při svém působení v hudebním průmyslu jsem se nenaučila, jak prožít normální život. Nikdy jsem neměla dost času na uzdravení, ani jsem na něj nebyla připravena,” svěřila se irská zpěvačka. Zároveň poprosila své fanoušky o podporu a porozumění, které bude po dobu ročního léčení velmi potřebovat.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články