Koncerty na Čapím hnízdě nebo točení zmrzliny na Kryštofkempech? Tak tomu podle serveru Info.cz už odzvonilo. Kapela Kryštof v čele se zpěvákem Richardem Krajčem ukončila spolupráci s holdingem Agrofert, který patří premiéru Andreji Babišovi.

Současný předseda vlády se ze strany Richarda Krajča těšil velké přízni. Hrál pro Nadaci Agrofert, a to včetně vystoupení na Čapím hnízdě poté, co se rozjela kauza kolem vyšetřování udělení padesátimilionové dotace na jeho stavbu.

Babiš také jezdil na festivaly Kryštofkemp, točil tam zmrzlinu a s Krajčem se fotil. Zpěvák za to čelil kritice a na velký koncert kapely Kryštof dokonce před časem dorazila skupina fanoušků s nápisy, které hlásaly, že mají rádi tuto skupinu, ale Babiše rozhodně nevolí.

Je tedy možné, že se stupňujícími se problémy kolem Babiše se i Krajčo a jeho spoluhráči rozhodli od spolupráce couvnout, ač důvody odmítají sdělit veřejně. Premiérovu hnutí ale ubývají i další přesvědčení fanoušci, naposledy vyjádřil jisté pochybnosti žokej Josef Váňa.

„Je pravda, že jsme se pro tuto chvíli dohodli se skupinou Kryštof na ukončení spolupráce. Zároveň jsme se dohodli, že detaily nebudeme zveřejňovat,“ řekl serveru Info.cz mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka.

Revue Forum Banner
Johana Hovorková
Johana Hovorková
Hlavní editorka deníku FORUM 24
Další články autora