Sládkovo fiasko. Protiimigrační projev si přišlo poslechnout 50 lidí

Miroslav Sládek se v poslední době začal zase objevovat na veřejnosti. (Sebastian Vadas)

Miroslav Sládek se v poslední době začal zase objevovat na veřejnosti. | FOTO: Sebastian Vadas

Dnes se pod taktovkou zkrachovalého politika Miroslava Sládka, který se v současné době snaží zviditelnit v souvislosti s migrační krizí, konala demonstrace proti vládě. Na Facebooku je uvedeno, že se jedná o protest proti kabinetu, který zradil Českou republiku a mezi zúčastněnými organizacemi je například Holešovská výzva. Bylo z toho ale naprosté fiasko.

Sládkův projev na Václavském náměstí sledovalo odpoledne asi 50 lidí. „Situace není vážná, situace je hrozivá. Není za pět minut dvanáct, ale je málem již po dvanácté hodině. Víte, jaká invazní armáda se dneska potlouká po Evropě. Víte, že žádné úřady v žádné zemi nemají přehled o tom, kdo vlastně v našich zemích je, kdo ti lidé jsou, jaké jsou jejich cíle, a vůbec nevíme ani, kde jsou. Je důležité se takto sejít, říci si, co nám hrozí, a podle toho také postupovat. Je na čase se spojit,“ prohlásil bývalý politik.

Na místě bylo vidět například vlajku České strany národně socialistické nebo několik českých. Na místě se nacházel i petiční stánek. Sládkovi soukmenovci poté zamířili přes Staroměstské náměstí až před úřad vlády, kde měli v plánu předat své požadavky.

Pozvánku na akci přinesl například proruský web sputniknews.com.

Takhle vypadala pozvánka na tuto podivnou akci.

Takhle vypadala pozvánka na tuto podivnou akci.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu freeczechmedia@gmail.com