Sláva Ukrajině! Stáhněte si zdarma plakát z Týdeníku FORUM

Plakát na podporu Ukrajiny (Týdeník FORUM)

Plakát na podporu Ukrajiny | FOTO: Týdeník FORUM

V aktuálním Týdeníku FORUM jsme otiskli plakát na podporu Ukrajiny proti agresi Ruské federace. Je momentálně na stáncích, ale před setkáním na Václavském náměstí, na němž na dálku promluvil i ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj, jsme jej začali poskytovat zdarma ke stažení všem. 

Týdeník FORUM je tentokrát samozřejmě z většiny věnován Ukrajině. Píšeme o tom, kdo je vlastně Volodymyr Zelenskyj, kde se vzal a jaká je nyní jeho situace. Naprosto jedinečný je také rozhovor s ruským historikem, profesorem Andrejem Zubovem od docenta Petra Hlaváčka, editora naší rubriky Nová Orientace.

Naleznete zde řadu analýz i komentářů nebo několik stran silných fotografií přímo z napadené Ukrajiny. Věnujeme se také postojům Jaromíra Nohavici a mluvili jsme s lotyšským politologem, který se na situaci dívá z pohledu zásadně ohroženého Pobaltí.

Pokud chcete podpořit vydávání Týdeníku FORUM, můžete si jej předplatit ZDE nebo přispět do naší veřejné sbírky. Děkujeme.

plakat_vlajka_Ukrajina

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články