Smrt boha smrti. Kupte si knihu o atentátu na Heydricha plnou jedinečných svědectví

()

Tato novinka na e-shopu FORUM skutečně stojí za to. V době osmdesátiletého výročí atentátu na Reinharda Heydricha tento skutek zevrubně připomíná kniha Smrt boha smrti od Jaroslava Andrejse. A jde o opravdu skvělé a zajímavé dílo!

Kniha Smrt boha smrti předkládá příběh plný odvahy a sebeobětování, ale také zrady a kruté pomsty. Autor zná dobře všechny aktéry tohoto dramatu. Vždyť to byl právě on, kdo se v knize Za Heydrichem stín z roku 1947 pokusil jako první objasnit pozadí a průběh atentátu. Jaroslav Andrejs podává vyčerpávajícím způsobem svědectví o jedné z nejúspěšnějších akcí československého odboje proti nacistům.

KNIHU OBJEDNÁVEJTE ZDE

Dnes existuje o atentátu dost studií renomovaných historiků, to však neznamená, že zde není místo pro solidní literaturu faktu. Připomíná nám statečné československé parašutisty, ale také jejich obětavé domácí pomocníky. Jména a osudy lidí, kteří riskovali nejen svůj život, ale i životy svých nejbližších. Lidí, pro které slovo vlastenectví nebylo jen prázdným pojmem. Stovky jich nalezly smrt a na to by se nikdy nemělo zapomenout.

Zajímá vás historie? Podívejte se i na další nabídku našeho e-shopu. Doporučujeme bestseller šéfredaktora deníku FORUM 24 Pavla Šafra Češi mezi pravdou a lží, publikaci podle oblíbeného podcastu Přepište dějiny, životní příběh statečného generála Emila Bočka nebo jednu z našich novinek Fakta a lži o komunismu. Vybere si každý a navíc podpoříte nezávislou žurnalistiku!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články