Snowboardista si natáčel svou jízdu. Zpětně zjistil, že mu šlo o holý život

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Stalo se zvykem, že veškeré své aktivity natáčíme na mobilní telefon a později umisťujeme na sociální sítě. Občas se díky tomu dozvíme, že to, co jsme prožili, nebylo úplně tak, jak jsme si mysleli. Na jeden takový případ upozornil server PopCrush.

Brazilský DJ Alok si vyjel do francouzských hor, aby si tu zajezdil na snowboardu. Jako většina mladých lidí se rozhodl, že si svou jízdu natočí a pochlubí se s ní svým přátelům. To ovšem ještě netušil, jak zajímavé nakonec video bude.

Když se hudebník zpětně podíval, co zachytil na svůj mobil, zjistil, že nechybělo málo a byla to jeho poslední jízda. Na sjezdovce se totiž objevil obrovský medvěd, který se vypravil za Alokem.

O klip se podělil se 27 miliony sledujících na instagramu a k příspěvku dodal: „Sledujte až do konce. Díval jsem se na nějaká videa z výletu a říkám, tenhle den byl šílený!“

Video mělo u fanoušků velkou odezvu. Většinu zajímalo, zda Alok o medvědovi věděl, nebo se proháněl po sjezdovce bez toho, aniž by registroval nebezpečí. „Tohle video jsem si pustil 28 363krát, protože jsem tomu nemohl uvěřit!“ napsal jeden ze sledujících na sociální síti. „Kdybych to byl já, zpanikařil bych a 300krát upadl,“ dodal další.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]