Sobotkovi se Zaorálkem přeskočilo, tvrdí „komunistický fízl“ Ondráček

Zdeněk Ondráček (ČTK)

Zdeněk Ondráček | FOTO: ČTK

Snaha některých českých politiků o osvobození v Rusku uvězněné Nadji Savčenkové je podle Zdeňka Ondráčka nápad, který si zaslouží návštěvu psychiatra. Stejně jako tvrzení Lubomíra Zaorálka o ruském podílu na migračné krizi, říká komunista. Bývalý příslušník SNB si také myslí, že premiér Sobotka je pro některé evropské země pro smích a pokud se nebojí, že dostane pár facek, měl by zajít mezi občany.

Sobotka prý pouze dělá machra

„Přátelé, tak mám pocit, že Sobotkovi se Zaorálkem definitivně přeskočilo kolečko. Zaorálek mele, že má důkazy o tom, že k nám Rusko posílá migranty. Důkazy však nepředloží,“ zaútočil slovně na ministra zahraničí Ondráček. „Sobotka dělá machra v EU a chce řešit Savčenkovou, přičemž Němci a Francouzi se mu v podstatě vysmáli,“ napsal podle serveru Eurozprávy.cz poslanec na Facebooku.

[ctete-foto]38423[/ctete-foto]

Ondráček zmínkou o údajném ruském dovozu migrantů do Evropy, narážel na Zaorálkův rozhovor v Hospodářských novinách. Ministr v něm totiž řekl, že je doloženo, jak nám naši slovanští bratři pomáhají v tom, aby nás zásobovali co největším množstvím uprchlíků.

Zdeněk Ondráček (ČTK)

Návštěva u Chocholouška

Odkazem na tato vyjádření šéfa české diplomacie ovšem Ondráčkova kritika nekončí. „A oba společně nově plkají o zrušení víz pro Ukrajince a žvaní, jak nám to pomůže,“ píše o plánech vrcholných českých politiků. „Oběma pánům bych doporučil, aby se zastavili za Chocholouškem a nechali si něco předepsat. Popřípadě, pokud se nebojí, že dostanou pár facek, aby zaskočili mezi prostý lid a zeptali se jich, zda toto jsou ty problémy, které je potřeba řešit,“ dodává komunistický poslanec.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu freeczechmedia@gmail.com