ŠOK, slibuje televizní hvězda Schillerová! Tyhle záběry jsme prý neměli vidět

Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) nechala nahlédnout pod pokličku svých videí. (Twitter/Alena Schillerová)

Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) nechala nahlédnout pod pokličku svých videí. | FOTO: Twitter/Alena Schillerová

Ke zveřejňování nepovedených záběrů se poslední den v roce uchyluje většina televizí a tvůrců pořadů. Včerejší Silvestr byl ale přece jen v něčem výjimečný. Trumfnout média a jejich legrácky se totiž rozhodla šéfka státní kasy Alena Schillerová (za ANO). Umožnila národu nahlédnout pod pokličku svých geniálních prezentací a ukázala záběry, které jsme údajně nikdy neměli vidět. Pravdou je, že většinu kroků paní ministryně bychom opravdu rádi neviděli, tyhle jsou ale údajně opravdový šok.

Zatímco zažíváme jedno z nejtěžších období posledních let, lidé v první linii tvrdě bojují s epidemií koronaviru a stát bude v letošním roce hospodařit s historickým deficitem, Alena Schillerová si celý rok hraje na celebritu. Zřejmě snaha vyrovnat se minimálně Lucii Borhyové způsobila, že nás ministryně financí na svých sociálních sítích zásobovala vskutku originálními příspěvky. Namísto řešení skutečných problémů jsme tak mohli vidět, jak paní ministryně pózuje v parku s pávy, nebo se kochat sérií snímků s kloboukem. Alena Schillerová se dokonce na instagramu přiznala, že konečně vypadá jako člověk, když ukázala svůj nový účes. 

 

Na to, že někteří představitelé vlády z řad hnutí ANO se věnují spíše sociálním sítím a sebeprezentaci než skutečné práci, jsme si už zvykli. Paní ministryně se ale rozhodla vše posunout ještě dál. Poslední den roku na svém twitterovém účtu zveřejnila video, které má pobavit celý národ. „ŠOK! Tyhle záběry jste nikdy neměli vidět! Ale když je ten Silvestr,“ napsala nad sestřih údajných nepovedených záběrů, na nichž můžeme sledovat, co opravdu dělá Alena Schillerová ve své pracovní době.

Revue FORUM (archiv)

Pro naše pobavení se ale nemusela tak zásadně namáhat profesionálně sestříhaným videem, které zřejmě zaplatili daňoví poplatníci. Za břicho jsme se totiž popadali pokaždé, když paní ministryně a vicepremiérka promluvila anglicky nebo když tápala v některých tématech ze své ministerské agendy. Jak je vám ale určitě jasné, takové „nepovedené“ záběry v silvestrovském videu nenajdeme. Nejednoho diváka to určitě zamrzí. Naprosto „geniálně“ zvládnutý anglický jazyk v podání vysoce postaveného představitele státu totiž dokáže vždy zpříjemnit konec roku.

Závěrem nezbývá než popřát paní Schillerové vše nejlepší v novém roce. Přejme jí, aby po odchodu z ministerstva financí po příštích parlamentních volbách našla práci v některé z televizí anebo reklamních či modelingových agentur. Jak už od nás víte, minimálně pro prodej hrnců a matrací už má zkušeností dostatek.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]