Sorry jako. Budu si stěžovat a konečně bude líp, vzkazuje Babiš

Andrej Babiš si zahrává se zákony (ATEO)

Andrej Babiš si zahrává se zákony | FOTO: ATEO

Ministr financí Andrej Babiš se cítí být v naší zemi velice utlačován. Bohužel totiž musel vstoupit do politiky, ač z toho kromě daňových výjimek, dotací a moci nemá žádný prospěch, a nyní je ještě podroben veřejné kontrole. Nepodařilo se mu totiž koupit si všechna média. Měli bychom ho tedy veřejně politovat.

Žvanírna, jak se dnes říká poslanecké sněmovně, si dovolila zabránit mu v tom, aby jeho firmy nadále pobíraly dotace a státní peníze. To je naprosto skandální rozhodnutí a chudák pan ministr se jich bude muset zbavit, dokonce je převede do svěřenského fondu! Šikana dosáhla svého vrcholu ve chvíli, kdy byl donucen zbavit se svých médií. U vicepremiéra naprostá nehoráznost.

Babiš je sice jedním z nejvýše postavených politiků v České republice, bude si ale stěžovat Evropské komisi. Je totiž tím stejným státem, který mu dává vydělat miliardy a který v současnosti řídí, nucen dodržovat pravidla. V tom se prostě nedá nic vést jako firma.

Aby toho nebylo málo, jako veřejně činnou osobu pana Babiše sledují média. Některé novináře sice zaměstnal sám, tam je to v pořádku, ale existují taková, která o něm točí negativní reportáže. Reportéři ČT to udělali už po šestnácté! Kdo to kdy viděl?

Babiš jim sice po právu řekl, že jim o svých příjmech nic neřekne, sorry jako, proč by to dělal, je jenom ministr financí, ale tím to nekončí. Nyní se chystá podat na pořad stížnost. Jak je vůbec možné, že veřejnoprávní média se věnují podezřelým kauzám člena vlády? Zažili jste někdy takovou drzost?

Andrej Babiš chce, aby konečně bylo líp. Už se to skoro povedlo a najednou jsou tu zase záškodníci, kteří by chtěli jeho systém narušovat! Ale nebojte se. Pan ministr se nikdy nevzdá, neodstoupí a líp nakonec bude. I kdybyste sebevíc nechtěli.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články