Soudní znalec pro Týdeník FORUM: Andrej Babiš ml. není psychicky nemocný

Karel Kaufner s Andrejem Babišem ml. (Karel Kaufner / použito se souhlasem autora)

Karel Kaufner s Andrejem Babišem ml. | FOTO: Karel Kaufner / použito se souhlasem autora

Týdeník FORUM, který najdete v trafikách od čtvrtka 2. září, zmapoval, jak se někteří psychiatři v čele s doktorkou Protopopovou zachovali k synovi předsedy vlády, Andreji Babišovi mladšímu. Kromě exkluzivních dokumentů, které dokazují šokující manipulace, přinášíme výpověď soudního znalce v oboru psychiatrie, MUDr. Karla Kaufnera. Ten jasně odsoudil praktiky použité vůči Babišovi mladšímu a sdělil nám, že podle něj není premiérův syn psychicky nemocný.

Karel Kaufner se setkal s Babišem mladším v Karlových Varech. V Týdeníku FORUM popisuje problematické postupy, mezi něž patří zejména použití tzv. depotních injekcí, a také to, jakým způsobem byla Babišovi mladšímu stanovena diagnóza. Z konkrétních zápisů z Národního ústavu duševního zdraví se dozvíte, jakou roli v této věci hrál Cyril Höschl. Ptali jsme se ale i dalších lékařů, co si myslí o způsobu, jakým doktorka Protopopová udělala z Babiše mladšího schizofrenika.

Jedinečný materiál i s komenářem najdete v Týdeníku FORUM – ptejte se v trafikách nebo objednávejte ZDE!

V tomto čísle najdete také rozhovor s poslankyní Janou Černochovou, která hovoří o bezpečnosti Česka. Hovořili jsme také s Mardošou z Tata Bojs. Píšeme o exprezidentovi Václavu Klausovi a o tom, jak se to stalo, že se stal oblíbencem německých populistů. To je text z dílny kolegů z Hlídacího psa. Ti také připravili skvělý materiál o „souboji na severu“, tedy v Ústeckém kraji, kde se utká Andrej Babiš s Ivanem Bartošem.

Fotografie Jana Šibíka tentokrát připomínají 30 let existence svobodné Ukrajiny, k čemuž v komentářích najdete také text ukrajinského velvyslance. Nová Orientace se věnuje Emilu Zátopkovi. Nezapomněli jsme na Afghánistán, přečíst si můžete i o kauze Slovanské epopeje a Jiří X. Doležal zpovídal psychologa Daniela Štrobla, se kterým probral známý experiment s vězni a dozorci. A aby toho nebylo málo, zajeli jsme také do vinných sklepů Plže, kde jsme ochutnali skvělé víno pana Tomanovského.

Běžte do trafiky, i tentokrát to stojí za to!