Soudruzi komunisté? Zrádci a vrazi. Tehdy i dnes

Poslankyně ODS Miroslava Němcová (FB)

Poslankyně ODS Miroslava Němcová | FOTO: FB

Komunistický poslanec JUDr. Stanislav Grospič se dne 24. 10. vyjádřil takto o roce 1968:
„Nešlo o okupaci, byl to vstup vojsk, který nebyl šťastný. Oběti vesměs pocházely z dopravních nehod.“ Znamená to:

1) Dnešní komunisté stojí na straně okupantů a schvalují vraždění našich občanů. Neštítí se lhát o smrti, věznění a pronásledování odpůrců sovětské okupace. Obětem a jejich rodinám se vysmívají.

2) Dnešní komunisté jsou stejnými sluhy Moskvy a zrádci naší země, jakými byli jejich předchůdci minimálně mezi lety 1948-1989. Stále se řídí Gottwaldovým heslem o tom, že je třeba demokratům zakroutit krkem.

3) Dnešní komunisté se za nic ze své vražedné minulosti nestydí, budou-li mít možnost, budou se chovat stejně. První, co zruší, bude zákon o zločinnosti a protiprávnosti komunistického režimu. Do ústavy zakotví článek o vedoucí úloze KSČ(M) v naší společnosti. Kdo včas neuteče, může se v lepším případě stát obětí dopravních nehod (viz Grospič) nebo dostane provaz jako Milada Horáková (která si za to přece mohla sama , viz Semelová).

4) My, jejich odpůrci, musíme být důraznější a odvážnější. Nikdo jiný to za nás neudělá. Rozhodně ne Miloš Zeman nebo Andrej Babiš a jeho vláda. Bureš tančí, jak Falmer píská. Prezident je ctitelem ruských a čínských komunistických režimů. Z Babišovy slabosti a Zemanovy podpory pramení dnešní zpupnost, drzost a nehoráznost soudruhů – podporovatelů okupantů a vrahů našich lidí, naší svobody a demokracie.

Autorka je poslankyně ODS

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]