Soukup a Ovčáček se sešli v jednom pořadu. Kabaret pro nejodvážnější

Hezký pořad. Ovčáček bavil Soukupa, Soukup bavil Ovčáčka a společně se bavili s černou krabičkou. (repro TV Barrandov)

Hezký pořad. Ovčáček bavil Soukupa, Soukup bavil Ovčáčka a společně se bavili s černou krabičkou. | FOTO: repro TV Barrandov

Podívaná jen pro ty nejodvážnější, nebo pro skalní fanoušky tvorby Jaromíra Soukupa. Ten se společně s Jiřím Ovčáčkem potkal v jednom pořadu. Příznačný název je Politický kabaret. Smutná a děsivá podívaná zároveň. Publikum složené z několika důchodců, umělý smích, trapné vtipy a předhánění  protagonistů, kdo je větší šikula.

Tak například Jiří Ovčáček o sobě prohlásil, že je podle Zemana jeho měč a štít. Soukup mu k tomu bez legrace doplnil, že je také tím nejlepším mluvčím. Později dodal, že je také velice slušný. Majitel, ředitel a univerzální moderátor v pořadu ukázal, že si umí udělat legrandu i ze sebe. Na stole měl černou krabici s nápisem detektor lži a s tou dělal humor. Tak například krabička zatůtala, když o sobě Soukup řekl, že je dobrý moderátor.

Oba pánové si skvěle notovali, když probírali novinářku ČT Noru Fridrichovou, nebo deník FORUM 24. Náramně se bavili také tím, že v Senátu Parlamentu České republiky jsou prý nějací tři šašci. Snad jediná skutečně humorná situace nastala, když Soukup mluvčímu řekl: „Pane Ovčáčku, vy jste známý tím, že bojujete proti fake news“. Uf.

Zbývá se jen ptát: A bude to stačit, Jaromíre? Vyhrabe tato „zábava“ TV Barrandov z obřích dluhů? Odpověď je jasná.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]