Soukup chtěl urazit Emmu Smetana, ale obrátilo se to proti němu

FB TV Barrandov

Jaromír Soukup | FOTO: FB TV Barrandov

Estrády Jaromíra Soukupa na jeho TV Barrandov často narážejí na limity lidí, kteří je připravují. A nejedná se pouze o samotného konferenciéra, ale také o jeho spolupracovníky. Bez nich by Soukup už po několikáté nevypadal jako ignorant, který nepozná, kdo je kdo. Tentokrát se obětí záměny fotografií stala Emma Smetana. Ta však Soukupovi za jeho práci vřele poděkovala.

Majitel TV Barrandov ve svých pořadech rád používá fotografie lidí, které zrovna pomlouvá. Tentokrát chtěl ukázat svým pár divákům, jak vypadá manžel Emmy Smetana. Jako již po několikáté se ovšem stala chyba a suverénní Soukup přiřkl moderátorce DVTV někoho úplně jiného. Konkrétně postavu „rappera“ nazývaného Kapitán Demo, v jehož kostýmu se objevuje hudebník Jiří Burian.

Údajný manžel Emmy Smetana Kapitán Demo

Smetana ovšem Soukupovu trapnost vzala s humorem a k celé situaci se vyjádřila na svém instagramovém účtu. „Přátelé, rodino. Jak víte, nejsem žádný ořezávátko, ráda dělám věci ve velkým, a proto jsem se vám tu šťastnou novinu rozhodla oznámit prostřednictvím toho nejkvalitnějšího z mnoha kvalitních pořadů toho nejkvalitnějšího moderátora široko daleko, kterým pro mě je a navždy bude Jaromír Soukup Jaromíra Soukupa,“ oznámila moderátorka na sociální síti.

„Ano, provdala jsem se za Kapitána Dema. Kdo nás chce soudit, není náš přítel. Kdo by nám to nepřál nebo dokonce nevěřil, ten závidí. Kdo nás má opravdu rád, ten nám ihned zakoupí svatební dar na e-shopu Jaromíra Soukupa,“ zmínila Smetana, že Soukup je nejen konferenciérem, ale také podnikatelem se vším možným.

Skutečný partner Emmy Smetana, Jordan Haj

„PS: Po obřadu jsme odletěli na soukromý ostrov mého manžela (ovšem na počest toho dobrodince, co nás dal dohromady, ho pojmenujeme Ostrov Jaromíra Soukupa) a vrátíme se domů, až to tady zase bude normální, tedy až to tady Jaromír konečně dá všechno do pořádku. Jordan a Lennonka to chápou. Řekli jen “buď šťastná”. A to já jsem. Jaromíre! Mirku! Mirku Jaromíra! Jaromíre Mirka! Děkujeme,“ vzkázala Emma Smetana majiteli TV Barrandov.

View this post on Instagram

Přátelé, rodino. Jak víte, nejsem žádný ořezávátko, ráda dělám věci ve velkým a proto jsem se vám tu šťastnou novinu rozhodla oznámit prostřednictvím toho nejkvalitnějšího z mnoha kvalitních pořadů toho nejkvalitnějšího moderátora široko daleko, kterým pro mě je a navždy bude Jaromír Soukup Jaromíra Soukupa. Ano, provdala jsem se za Kapitána Dema. Kdo nás chce soudit, není náš přítel. Kdo by nám to nepřál nebo dokonce nevěřil, ten závidí. Kdo nás má opravdu rád, ten nám ihned zakoupí svatební dar na e-shopu Jaromíra Soukupa. PS: Po obřadu jsme odletěli na soukromý ostrov mého manžela (ovšem na počest toho dobrodince, co nás dal dohromady, ho pojmenujeme Ostrov Jaromíra Soukupa) a vrátíme se domů, až to tady zase bude normální, tedy až to tady Jaromír konečně dá všechno do pořádku. Jordan a Lennonka to chápou. Řekli jen “buď šťastná”. A to já jsem. Jaromíre! Mirku! Mirku Jaromíra! Jaromíre Mirka! Děkujeme.

A post shared by Emma Smetana (@emmasmetana_music) on

Není to zdaleka poprvé, kdy se Soukup ztrapnil tím, že urážel někoho, jehož fotografii v televizním vysílání nahradila nějaká jiná. Často například Soukup nadával členovi Rady ČT Zdeňku Šarapatkovi, přičemž se objevil snímek bývalého velvyslance Milana Šarapatky.

Bývalý úspěšný podnikatel v cestovním ruchu Václav Fischer zase dostal podobu senátora Pavla Fischera. Když byla řeč o Janu Szántó, radním, kterým měl na Ústecku okrádat vozíčkáře, držel Soukup v ruce fotografii Jakuba Szántó, bývalého blízkovýchodního zpravodaje České televize.

Nikdy se ovšem zatím nestalo, že by se Jaromír Soukup za amatérismus svých zaměstnanců, a vlastně i svůj, omluvil. Zřejmě drží „basu“ s prezidentem a premiérem, kteří to také ze zásady nedělají, a to ani když jejich výmysly konstatuje soud.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner