Soukupův List se po čase ozval. Noví Zemanovci jsou mimo, jak se čekalo

Facebook TV Barrandov

Jaromír Soukup v pořadu Jaromíra Soukupa | FOTO: Facebook TV Barrandov

Politická dráha Jaromíra Soukupa je tak bezvýznamná, že už se ani v médiích nespekuluje, čeho chce majitel TV Barrandov dosáhnout. Všichni už totiž pochopili, že se pouze jednou za čas odhodlá konferenciér nesledovaných pořadů zvýšit zájem o svou osobu. Proto jednou zakládá hnutí, podruhé kandiduje na prezidenta. Přitom by úplně stačilo přiznat věrnou službu tomu současnému a pár lidí by to oslovilo.

Dlouho se List Jaromíra Soukupa neozval, dlouho. Asi proto, že si muž, který mu dal jméno (nevede ho, ani ho nezaložil) pořizoval e-shop, na němž seženete plyšové hračky, lék na prostatu, nebo oblečení na kolo. Nebyl tak čas na budování úspěšné politické kariéry.

Ta by podle současné poptávky některých voličů mohla hrát Soukupovi do karet, ale bude to chtít trochu zapracovat na kvalitě argumentů, které List plodí.

Ve snaze podpořit Miloše Zemana a zesměšnit senátory, kteří dali dohromady text ústavní žaloby na prezidenta, se na facebookovém profilu Listu JS objevilo zvláštní srovnání. Problém je ovšem v tom, že svou kvalitou odpovídá myšlení dítěte v mateřské škole.

Třicítka senátorů dnes oznámila, že dopsala ústavní žalobu na Miloš Zeman – prezident České republiky. Senátoři vyčítají…

Zveřejnil(a) List Jaromíra Soukupa – oficiální stránka dne Úterý 9. července 2019

Sotva se totiž dá porovnávat volba prezidentská a senátní. Trochu to připomíná známá jablka a hrušky, ale je pochopitelné, že prostomyslnější občan, kterému imponuje Jaromír Soukup, nedokáže takový rozdíl vůbec rozeznat.

List Jaromíra Soukupa není aktivním politickým hnutím, takže jakékoliv jeho výstupy mají hodnotu Ovčáčkova tweetu a mají sloužit pouze k adoraci Zemana.

Proto je s podivem, že si Soukup nedokáže na svém profilu „zmoderovat“ anketu tak, aby mu vyhovoval její výsledek. Přitom zaměstnává lidi, kteří se živí jako placení trollové.

Zřejmě by to chtělo jim trochu zvýšit ohodnocení, protože osmdesát procent hlasů pro ústavní žalobu na prezidenta se nebudou Zemanovi líbit. Listu tedy ani nyní ještě požehnání nedá.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner