Speciální akce: Předplaťte si Týdeník FORUM a získejte lístek na koncert zdarma

Eric Drooker

Jak už víte, od 19. srpna bude vycházet Týdeník FORUM. Vracíme Čechům noviny! A 18. srpna tento týdeník pokřtíme na koncertě 30 let bez okupantů u Křižíkovy fontány. Tenhle jedinečný zážitek můžete k předplatnému získat zdarma – stačí využít naši akční nabídku ZDE.

Na koncertě 30 let bez okupantů zazní PRAŽSKÝ VÝBĚR SYMPHONY s Michaelem Kocábem, Michalem Pavlíčkem a Českým národním symfonickým orchestrem, který bude řídit Steven Mercurio. Těšit se můžete i na řadu dalších skvělých umělců, například na Xaviera Baumaxu.

Další vstupenky jsou v prodeji na GoOut.net.

Týdeník FORUM budou svobodné noviny, ve kterých najdete seriál o minulosti a kauzách premiéra Andreje Babiše. Dozvíte se, kde se vzal jeho první milion! Naše noviny přinesou v předvolebním období řadu závažných informací o poměrech v České republice, zejména o zneužívání moci a poškozování demokracie a suverenity naší země.

Máme ale také ambici vám nabídnout kvalitní čtení v celé řadě dalších témat, a to včetně ekonomiky, kultury, politického myšlení a historie. Předplaťte si Týdeník FORUM! Děkujeme, že nám pomáháte šířit informace, které oligarchizovaná média před veřejností zatajují. Jde nám o udržení demokratické České republiky, která patří do rodiny svobodných západních zemí.