Speciální nabídka pod stromeček: Andrejův vánoční dárkový set

ČTK

Andrej Babiš chce využít své momentální vysoké popularity a porozhlížel se, kde by mohl v předvánoční době obchodně prorazit. Inspiraci našel u potenciálního koaličního partnera Tomia Okamury, který začal nabízet vánoční sushi set. Velkopodnikatel se jej rozhodl následovat.

Předseda SPD Tomio Okamura nedávno zaujal novým podnikatelským záměrem oživit svůj obchod s japonskými potravinami. Na svém facebookovém profilu informoval o „speciální vánoční nabídce“. „Chtěli byste udělat radost svým nejbližším netradičním, avšak praktickým vánočním dárkem?“ ptá se. Nabízí sushi set, který lze zakoupit v jeho dejvickém obchodě Japa Foods.

Velkopodnikatel hodlá drobného konkurenta mnohonásobně překonat, proto jeho speciální vánoční dárkový set obnáší deset položek. Podívejme se, jak tento produkt propaguje hlavní marketér Marek Prchal na facebookovém profilu Andreje Babiše.

Super vánoční nabídka

Čau lidi, mám pro vás super nabídku dárku pod stromeček, Andrejův vánoční dárkový set. Nic podobného jinde nedostanete, tak neváhejte.

Návštěva Čapího hnízda: Krátké setkání se mnou jakožto autorem tohoto fajn projektu a pořízení společných selfie portrétů. Následuje krmení surikat, lemurů, koz a pelikánů. Upozornění: Jen do 30. dubna, poté areál propadne exekuci.

EET pokladna Burešovka: Pro začínající podnikatele máme nový typ EET pokladny pro všechny, kdo mají rádi pořádek. Součástí instalace jsou prostorové odposlechy, skrytá kamera a automatický záznamník ukládající konverzaci personálu i hostů podniku či obchodu v dosahu padesáti metrů. Bezva nápad.

ČTK

Kufr účtenek: V rámci propagace populární loterijní hry „Účtenkovka“ předáme kufr s půl milionem slosovatelných účtenek se zvýšenou šancí na některou z lukrativních výher. Důležité: Zaregistrovat si je musí každý sám, nejpozději do 15. ledna 2018.

Domácí pekárna koblih: Úplná novinka na trhu pro gurmány, kteří chtějí naše oblíbené koblihy každý den. Pekárna připraví různé druhy koblih, uvaří lahodný džem a pomůže s přípravou kynutých těst. Za mírný licenční poplatek Agrofertu ve výši 1 000 000 Kč ročně můžete prodávat třetím osobám.

Balíček Kosteleckých uzenin: Součástí balíčku jsou špičkové uzeninové výrobky s měřitelným obsahem masa, mimo jiné šiška salámu s prodlouženou trvanlivostí 12 hodin od data výroby. Vzhledem k neobyčejné tuhosti materiálu možno použít i v sebeobraně.

Přelet přes „Žluté moře“: Poukaz na mimořádný adrenalinový zážitek, přelet balonem nad řepkovými poli Agrofertu v délce trvání čtyři hodiny. Odborný výklad poskytne osobní průvodce Jaroslav Faltýnek.

Roční předplatné MF DNES a Lidových novin: Předání předplatného je spojeno se slavnostní večeří v bistru vydavatelství Mafra se šéfredaktory obou deníků Jaroslavem Pleslem a Ištvánem Lékem. Akce spojené s fototermínem se zúčastní i spolupracovník Mladé fronty DNES Marek Přibil, který letos získal Novinářskou křepelku, hlavní ocenění udělované mladým a perspektivním novinářům za významný žurnalistický počin.

Návštěva vinárny U obuvníka: Součástí autokarové návštěvy legendárního bratislavského podniku je beseda s bývalými důstojníky Státní bezpečnosti Júliem Šumanem a Vladimírem Kulhou. Nadporučík Šuman bude mít přednášku uvádějící na pravou míru mediální mýty týkající se mojí spolupráce se Státní bezpečností. Prověřeným fanouškům budou na místě předány na památku zapaspartované kopie vázacího aktu agenta Bureše.

Video „Novodobý Baťa aneb Léčba Agrofertem“: Propagační dokument v režii našeho nového podporovatele Igora Chauna popisuje úspěchy budování státu jako firmy. S lákavými pracovními podmínkami uvnitř koncernu seznámí Saša Uhlová a několik rumunských zaměstnankyň podniku Vodňanská drůbež. O výhodné kooperaci s Agrofertem pohovoří farmář Bohumír Rada a majitelé firmy FAU Přerov.

Kniha roku: Konečně zlatým hřebem vánočního setu je bestseller středoevropského formátu, opatřený recenzí spisovatele Aleše Palána: „Knihou roku Lidových novin je pro mne dílo Marka Prchala (pod pseudonymem Andrej #BabišO čem sním, když náhodou spím. Hodnotu katastrofického thrilleru s apokalyptickými prvky nesnižuje ani fakt, že 29,6 procenta čtenářů nepochopilo žánr a pokládá ho za román z vesnického prostředí.“

No neberte to, lidi, krásné a veselé přeje Andrej.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner