Speciální noviny na obranu generála pro 2,5 mil. domácností vydáme. Sbírka pokračuje, všem dárcům děkujeme

Příprava zvláštního vydání Týdeníku FORUM (FORUM)

Příprava zvláštního vydání Týdeníku FORUM | FOTO: FORUM

Poté, co Andrej Babiš vyvolal svojí agresivitou odpor a znechucení v české veřejnosti, vzrostla výrazně podpora akcí pro prezidentského kandidáta Petra Pavla. Na přípravu masového vydání volebních novin pro český a moravský venkov získala již redakce deníku FORUM 24 a Týdeníku FORUM téměř 2 miliony korun za čtyři dny od vyhlášení projektu. Srdečně děkujeme všem, kteří již tuto akci podpořili. Sbírka pokračuje.

Redakce Týdeníku FORUM zahájila výrobu zvláštního vydání volebních novin pro 2,5 milionu českých a moravských domácností. Smyslem vydání je oslovit zejména voliče v tisících obcí a stovkách maloměst po celé republice a podpořit Petra Pavla jako kandidáta, který bude v roli prezidenta zárukou rozumného přístupu s důrazem na bezpečnost České republiky a na standardní chování prezidenta. Podobný krok jsme udělali již před sněmovními volbami na podzim 2021, kdy jsme varovali před nebezpečím vzniku vlády hnutí ANO.

Ve vydání také chceme názorně ukázat absurditu Babišovy sebeprezentace jako obránce obyčejných lidí. Babiš je majitelem gigantického holdingu a ve spojení s funkcí hlavy státu by se spíše než prezidentem stal rovnou sultánem, jemuž v Orientu patří celý stát a všichni jeho obyvatelé. Tomu je nutné zabránit.

Za tisk 2,5 milionu výtisků a za jejich distribuci redakce zaplatí cca 4,5 milionu korun. Kromě toho FORUM 24 financuje sponzorované vzkazy na sociálních sítích, v nichž varuje před riziky, která představuje Andrej Babiš, a vyvrací jeho lži o Petru Pavlovi.

Nyní si již na základě vývoje sbírky a díky prostředkům získaným z výtěžků reklamy na velmi silném webu FORUM 24 můžeme dovolit výrobu zvláštního vydání Týdeníku FORUM zahájit. I tak ale děkujeme za každý další příspěvek. 

Redakce Týdeníku FORUM všem podporovatelům srdečně děkuje!

Účet veřejné sbírky je:

6018253329/0800
IBAN: CZ30 0800 0000 0060 1825 3329

image.png

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články