Spiderman Tom Holland si zahrává se zdravím. V rychlém sledu zhubnul a zase přibral

Tom Holland (flickr.com/Gage Skidmore)

Tom Holland | FOTO: flickr.com/Gage Skidmore

O hubnutí za krátký časový úsek se vždy hovoří jako o rizikovém. Tělo totiž není na takovou zátěž připraveno. Své o tom ví i Tom Holland, který kvůli nové roli musel podle listu Daily Mail shodit a znovu přibrat 14 kilogramů. To je na tomto drobném herci změna evidentní. Představitel Spidermana po posledních dvou filmech o Avengers opět spolupracuje s režiséry těchto hitů, bratry Russovými.

Holland v příběhu o bývalém vojákovi, který je závislý na opiátech, musel s váhou dolů ve velmi krátkém čase. „Skutečně by se pro tu roli roztrhal. Ztratil 30 liber (zhruba 14 kilogramů) a zase je nabral zpět. Vytváříme nezávislý film, takže jsme na to skutečně neměli moc času,“ říká Joe Russo. 

Snímek Cherry, který se objeví na službě Apple TV+ 26. února, je založen na stejnojmenném románu Nico Walkera. Jedná se o příběh armádního zdravotníka trpícího posttraumatickou stresovou poruchou, kvůli níž se dostane do problémů s užíváním drog. Na jejich nákup si začne shánět peníze jako bankovní lupič.

Anthony Russo ovšem slibuje nejen kriminální drama, ale i romantické momenty. Cherry (Holland) totiž kromě přepadávání bank také buduje vztah s dívkou Emily. Tu ztvárňuje Ciara Bravo, jedenadvacetiletá herečka, známá například ze seriálu Wayne. 

Pro Hollanda se jednalo o krátkou přestávku během natáčení dalšího filmu o Spidermanovi a filmové předělávky videohry Uncharted. Do příběhů o dobrodruhovi, podobnému Indiana Jonesovi, nebo marvelovském superhrdinovi by se ovšem „vyhublý“ herec moc nehodil. Proto je nyní Holland opět na své váze, která se pohybuje kolem 63 kilogramů, a fanynky se tak nemusí bát o jeho zdraví.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články