Spustili jsme nový web! Připomeňte si podvody a podrazy Andreje Babiše na jednom místě

(Pavel Hofman (s povolením autora))

FOTO: Pavel Hofman (s povolením autora)

Dotační podvod Čapí hnízdo, podpis spolupráce s komunistickou StB, únos vlastního syna na Krym. To jsou jen některé skutky, kterých se dopustil obžalovaný oligarcha Andrej Babiš (ANO). Aby nezapadly jeho otřesné kauzy, přešlapy a očividné podvody, připravili novináři ze sdružení Free Czech Media a s podporou vydavatelství FORUM 24 speciální webovou stránku www.babisovyzlociny.cz.

Cílem nového webu je shromáždit na jednom místě na internetu fakta a argumenty, které objasňují nepřijatelnost kandidatury Andreje Babiše na prezidenta České republiky.

()

Všechny dosud zaznamenané kauzy, kontroverzní případy, nesrovnalosti a podivné jevy si můžete na nové webové stránce přečíst bez jakékoliv reklamy. Nový web babisovyzlociny.cz totiž není reklamním nosičem. Jeho účelem není zisková činnost, nýbrž obrana veřejnosti před autoritářským politikem, který ohrožuje demokratický systém v České republice. Web upozorňuje mimo jiné na politické zločiny Andreje Babiše, tedy na takové chování, které třeba nemá přímo kriminální charakter, ale přitom drasticky poškozuje politickou kulturu v zemi a demokratický charakter českého státu. K těmto skutkům patří zejména ovládání médií z vysokých politických pozic. Samotná skutečnost, že jedním z favoritů na pozici hlavy státu je konečný vlastník mediálního impéria, je skandálním poškozením rovné politické soutěže a bezprecedentní nemravností vůči české veřejnosti.

Babišův podnikatelský a s ním úzce spojený politický život je plný podezřelých a často nevysvětlitelných událostí. Web nabízí přehled jeho osobních selhání, podnikatelských triků a politických zločinů. Přehled zločinů obžalovaného šéfa hnutí ANO je doplněn šokující analytickou zprávou z prostředí tajné služby.

Připomínka a shrnutí všech podezřelých okolností, které se okolo postavy Andreje Babiše v podnikání i v politice nakupily, tak podává plastický obrázek člověka, jenž všechno okolo sebe podřizuje jedinému cíli. Sobě samému. Babisovyzlociny.cz tak jasně ukazují, proč by takový člověk, jako je Babiš, kolem něhož se problémy a kauzy jen kupí, neměl stát v čele České republiky.

Prezidentské volby 2023

    • V prvním kole prezidentských voleb zvítězil generál ve výslužbě Petr Pavel se ziskem 35,40 procent hlasů. Druhý skončil bývalý předseda vlády a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Od voličů dostal 34,99 procent hlasů.
    • Druhé kolo prezidentských voleb odstartovalo v pátek ve 14 hodin. Novou hlavu státu bychom měli znát ještě v sobotu v podvečer.
    • Na webu vám během voleb nabízíme kompletní zpravodajský servis.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články