Sputnik, který tak rád sdílí Ovčáček, tvrdí, že na Ukrajině bojují zombie

archiv F24

Zombie | FOTO: archiv F24

Propagandistický web cz.sputniknews.com, který je zdrojem informací například pro hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, přinesl opravdu kouzelnou zprávu. Na Donbasu za Ukrajinu bojují zombie! Ano, je to tak. Těším se, až se o tom dočteme také na profilu Pražského hradu a vyjádří se Miloš Zeman, který nesmrtelné bojovníky možná také viděl.

Zombie fungují podle webu díky velmi silným psychotropním prostředkům. „Příběhy o kyborzích (tak říkají na Ukrajině vojákům, kteří se zúčastnili bojů o doněcké letiště — pozn. red.) nejsou žádné pohádky. Nejdřív jsme přišli do styku s tabletkami. Potom jsme na letišti objevili nádobky s nápisem Živá voda. Poslali jsme je do laboratoře. Zjistilo se, že se jedná o nesmírně silnou psychotropní látku, po jejímž požití člověk necítí vůbec žádnou bolest ani strach,“ říká v článku velitel doněckých vojáků Eduard Basurin.

A pozor – ukrajinští vojáci neupadnou, když se do nich střílí! Musíte je trefit do srdce nebo do hlavy, ale ani to někdy nefunguje.

Tak toto je ruská propaganda v Česku.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner