Stala se nám neobvyklá nehoda, svěřila se Bobošíková. Bylo to ale trochu jinak

Jana Bobošíková (ČTK)

Jana Bobošíková | FOTO: ČTK

S tajemným sdělením přišla Jana Bobošíková. Při cestě na jih Čech se automobilu, v němž jela ona a její svěřenkyně Hana Lipovská, prý stala zvláštní nehoda. „Poněkud neobvyklá nehoda na cestě za voliči do Českých Budějovic. Posádka ve složení Hana Lipovska a já je v pořádku,“ svěřila se Jana Bobošíková na sociálních sítích. Popisem „poněkud neobvyklá nehoda“ zřejmě chtěla tradiční kandidátka za kohokoliv kamkoliv naznačit, že za touto nehodou „cosi“ může být.

K popisu připojila fotografie kola automobilu se zničenou pneumatikou. Ze snímků je jasně patrné, že za touto nehodou „cosi“ skutečně je. Předně tři věci. Pneumatika se zdá sjetá. Pneumatika vypadá nerovnoměrně sjetá. A to, že je „na hadry“, znamená, že po tom, co došlo k defektu, řidička pravděpodobně ujela ještě dlouhou vzdálenost, dokud nejela v podstatě po disku. Řidičům, kteří jezdí na sjetých pneumatikách a navíc podhuštěných, nebo na voze s chybně seřízenou geometrií, se zkrátka čas od času stane, že o pneumatiku přijdou.


Jen málo z nich ale dělá tajemno na sociální síti a vytváří dojem jakési pronásledované disidentky. Na celé této historce je nejvtipnější připomenutí toho, kam kdy Jana Bobošíková kandidovala. V roce 2008 za KSČM na prezidentku ČR. V roce 2009 na ředitelku ČT. V roce  2010 do poslanecké snemovny za Suverenitu. V roce 2010 do senátu za Suverenitu. V roce 2010 na primátorku Prahy opět za Suverenitu. V roce 2011 do senátu. V roce 2013 na prezidentku. V roce 2013 do poslanecké sněmovny za hnutí Hlavu vzhůru. Ani jednou Janu Bobošíkovou lidé nezvolili.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články