Známá komunistická ultras Marta Semelová zažila další pád. Potom, co nebyla zvolena poslankyní a neovládla ani pražský magistrát, jak se před komunálními volbami chystala, ji dnes pražští radní odvolali ze školských rad čtyř pražských škol. Tam ji v minulém volebním období dostalo hnutí ANO.

Radní nyní vyslyšeli stížnosti rodičů, kterým se nelíbí, že Semelová působí v orgánech školy, kterou navštěvuje jejich dítě. Informaci přinesl server Neovlivní.cz.

„Paní magistra se domnívá, že Milada Horáková ke svým přiznáním nebyla donucena a že její proces probíhal, tak jak měl. Pro mě člověk, který si toto myslí bez ohledu na stranickou příslušnost, by se neměl pohybovat v blízkosti pražských dětí,“ zdůvodnil odvolání Semelové radní pro školství Vít Šimral (Piráti).

Semelová patří například se soudruhem Skálou k nejtvrdšímu křídlu komunistů. Běžně zlehčuje bolševický teror po roce 1948, o  Miladě Horákové prohlašuje, že se přece přiznala. Okupace v roce 1968 podle ní nebyla okupací. Věrná Rusku zůstává i nadále. V přední linii se vždy lísá k putinovým Nočním vlkům, vystupuje na bolševických shromážděních atd.

“Mgr. Semelová svými výroky o justiční vraždě Milady Horákové a dalších zločinech komunistického režimu pozbyla důvěry zřizovatele,” stojí podle Neovlivní.cz v návrhu na dnešní usnesení radních.

 

 

Revue Forum Banner
FORUM 24 MONITOR
Další články autora
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora