Stydíte se za svého premiéra? Pořiďte si levně billboard a oznamte to světu

Billboard, na němž může být i vaše tvář (Facebook - PRodukujeme)

Billboard, na němž může být i vaše tvář | FOTO: Facebook - PRodukujeme

Když v roce 2005, za vlády Stanislava Grosse, přišel současný místostarosta Prahy 10 Filip Humplík s nápadem na billboardy s tehdy kontroverzním nápisem „Stydím se za svého premiéra“, většina lidí se domnívala, že půjde o jednorázovou akci. Nyní ovšem nastal čas nápad oprášit, čehož se ujal Jaroslav Poláček z agentury PRodukujeme.

Společnost tak do 18. prosince nabízí, že pokud se také stydíte za Andreje Babiše, můžete to dát najevo jejím prostřednictvím. „Tak poslouchejte, něco Vám řeknu. Před necelými deseti lety jsem si řekl, že je neúnosná a trapná situace se strýčky Viky a křišťálovou čistotou a nechal se vytisknout na billboard. A teď máme nový, teda staronový, projekt,“ píše se na Facebooku.

„Už si dva dny v PRodukujeme říkáme, jak dlouho bude naše země tahána po světových médiích a jak dlouho nám všem bude premiér dělat ostudu. Je jasný, že už jsme jen směšný a že to neskončí. Pořád bude něco nového a premiérovy PR fotografie s Angelou Merkel do vážně nespraví,“ vysvětluje Poláček.

Proto nastal čas něco dělat. „No, tak jsme si řekli, že se k tomu starému nápadu vrátíme (tomu se říká seniorní zkušenost) a nabídneme tisk a grafiku zadarmo a v lednu (podle toho, kolik nás bude) poptáme billboardovou kampaň. Srozumitelně řečeno – kdo chce, zaplatí si pronájem billboardu, PRodukujeme s.r.o. platí tisk a grafiku,“ nabízí agentura jedinečnou možnost poslat Babišovi vzkaz.

Jak celá akce dopadne a kolik uvidíme billboardů je otázkou pár týdnů. Vzhledem k tomu, jak majitel hnutí ANO nenávidí jakýkoliv projev protestu, mohlo by to být zajímavé.

Tak poslouchejte, něco Vám řeknu. Před necelými deseti lety jsem si řekl, že je neúnosná a trapná situace se strýčky…

Zveřejnil(a) PRodukujeme dne Neděle 2. prosince 2018

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]