Stylové bydlení láká zájemce i investory

()

V Karlíně, novém srdci Prahy, které vyniká svou kreativní atmosférou, v současnosti vzniká zajímavý rezidenční projekt Dva Domy. Nadčasový architektonický návrh od respektovaného slovinského studia Bevk Perović arhitekti spojuje komerční prostory v přízemí s ústřední rezidenční částí ve vyšších patrech.

Veškeré zázemí v prémiové lokalitě

Originální rezidence Dva Domy je tvořena dvojící propojených staveb, mezi nimiž vzniká ve vnitrobloku vzdušný park. První z domů je orientovaný do živoucí ulice Křižíkova, druhý nabízí výhledy právě do klidného parku a na vrch Vítkov. Všechny bytové jednotky poskytují dostatek prostoru pro kreativní jednotlivce, moderní páry i vícečlenné rodiny. Budoucí majitelé z nich budou rádi vyrážet s přáteli do okolních barů, udržovat si tělesnou kondici ve fitness centrech, ale také doprovázet děti do školy.

KARLÍN Group

Lokace v samém středu Karlína zajišťuje výbornou dopravní dostupnost – stanice metra Křižíkova je vzdálena jen několik minut chůze, autem se budoucí obyvatelé rychle dostanou na pražskou magistrálu. Na Karlínském náměstí se pravidelně konají farmářské trhy, kde si rezidenti budou moci nakoupit čerstvé ovoce a zeleninu od českých pěstitelů. V blízkém okolí luxusních bytů na Praze 8 se nachází výborné restaurace s mezinárodní kuchyní a pověstné karlínské kavárny. O naplnění kulturního života se postarají velkolepé koncerty ve Foru Karlín, přísun inspirace obstarají ateliéry mladých umělců nebo pražský showroom značky Vitra, ikony moderního designu.

KARLÍN Group

KARLÍN Group

Prostorné byty s designovou duší

Nabídka nových bytů v Karlíně uspokojí potřeby a splní přání všech zájemců – je možné vybírat z chytře řešených 1+kk a 2+kk, rodinných 3+kk i opravdu velkorysých 5+kk. Veškeré bytové jednotky jsou dispozičně zajímavě řešeny, některé jsou koncipovány jako duplexy. Mezonetové byty zaujmou svou mladistvou a vzdušnou koncepcí. Ve spodním podlaží duplexů se nachází obývající pokoj s kuchyňským koutem a toaletou nebo koupelnou, ve vrchním patře pak ložnice a koupelny. Většina bytů disponuje příjemnými balkony nebo terasami.

KARLÍN Group

KARLÍN Group

Novostavba Dva Domy je realizována ve vysokém standardu. Velkoformátová francouzská okna s izolačním trojsklem poskytnou rezidentům krásné výhledy. Mezibytové akustické stěny z keramického zdiva jim zajistí dostatečné soukromí. Dřevěné vícevrstvé podlahy v obytných místnostech i kuchyňských koutech lahodí oku i jsou přívětivé k pohybovému aparátu. Podlahové vytápění s vlastní regulací v každém pokoji a centrální systém větrání s rekuperací zabezpečí tepelný komfort budoucích obyvatel.

KARLÍN group

Multifunkční objekt Dva Domy navazuje na předchozí úspěšné projekty společnosti Karlín Group. Rok od zahájení prodejů je více než 50 % bytů prodáno. Karlínská atmosféra, kvalita vysokého standardu a architektonického návrhu láká zájemce i ze strany investorů.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]